המזרן המזמר: משטח יוגה למתקדמים

יוגה היא אולי פעילות שנועדה לחיבור פנימי בין הגוף לנפש – אבל זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מקצת עזרה טכנולוגית מבחוץ

רוצים לשדרג את הגמישות והיציבות שלכם בסטייל? הכירו את משטח ה-YogiFi אשר עושה בדיוק את מה שניתן לצפות ממנו על פי שמו – והופך את אימוני היוגה לחכמים ומחוברים.

בתוך החלק הגמיש והרך של המזרן הייחודי הזה ישנם חיישני מגע שמדווחים על מיקום ותנועות המשתמש, ואילו בחלק הקשיח בקצה קיימים רמקולים ומיקרופונים שמאפשרים להעביר הוראות וגם לשמוע את הצרכן. בשילוב עם האפליקציה הנלווית תקבלו שיעור יוגה פרטי ומותאם לרמה ולהעדפות האישיות שלכם – אפילו מבלי לצאת מהבית החמים והנעים שלכם.

כל מה שאי-פעם רציתם לדעת שיטת האימון הטרנדית מהמזרח ופחדתם לשאול – כעת אצלכם על הרצפה (ובתוך המכשיר החכם)
צילום: HWzone

משטח ה-YogiFi ואפליקציית ה-YogiFi (שזמינה ל-iOS וגם לאנדרואיד, כמתבקש) ניתנים להתאמה עם שעוני Apple Watch ומוצרים לבישים של חברת Fitbit לשילוב מידע נוסף מהחיישנים המובנים בהם, בעוד שהאימונים המובנים במערכת מותאמים הן לאנשים פרטיים, הן למדריכי יוגה שמעוניינים לבצע אימון אחד-על-אחד מרחוק והן למעקב וניטור של קבוצות יוגה שלמות בתוך סטודיו.

יוגה איכותית להמונים זה עדיין לא – לפחות לא במחיר ההשקה הנוכחי המתוכנן עבור המוצר
צילום: HWzone

אז כמה עולה התענוג הטכנולוגי המרגיע הזה? כאן הדברים מתחילים להסתבך מעט מבחינתנו, עם מחיר השקה זמני של 200 דולר בתוספת למחיר מינוי חודשי של 10 דולר עבור האפליקציה הנלווית והבטחה לאספקה החל מחודש מאי 2020 – ומחיר מומלץ רשמי סופי אימתני עוד יותר של 400 דולר (!) בתוספת ל-20 דולר מדי חודש עבור האפליקציה. במצב שכזה, כנראה שחובבי יוגה רבים יעדיפו לשמור על המזרן הרך הפשוט והטיפש שאותו רכשו בכמה עשרות שקלים בחנות הסטוק הקרובה.