הטלוויזיה שנראית כמו יצירת אומנות זמינה כעת במחיר שפוי מעט יותר • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

הטלוויזיה שנראית כמו יצירת אומנות זמינה כעת במחיר שפוי מעט יותר

יצירת ה-4K המעניינת של מוצעת מעכשיו גם בגודל מוקטן ובמחיר מקוצץ, לטובת אניני טעם וחובבי עיצוב מכל הסוגים

מעטים המקרים בהם ניתן להצהיר כי הדבר המעניין ביותר במכשיר טלוויזיה הוא העיצוב שלו, אך סדרת The Frame הייחודית של כנראה מתאימה להגדרה זו – משום שהדגמים המשתייכים אליה עוצבו בכדי להיראות כמו יצירות אומנות ממוסגרות סטנדרטיות, שיכולות להפוך למרכז בידור בעת הצורך מבלי "להשתלט" על החדר בזמן בו אין צורך בהן.

המותג הוצג לראשונה בשנה שעברה עם צמד דגמים בגדלי 55 אינץ' ו-65 אינץ' שאומנם יצרו באזז חיובי ברשת אך מנגד גם תומחרו ביותר מ-2,000 דולר, ועל כן היו רלוונטיים רק לקהל יעד מצומצם למדי. עכשיו מצטרף למשפחה גם דגם חדש בגודל אלכסוני של 43 אינץ' בלבד, ותג מחיר מעט יותר סביר של 1,300 דולר – לטובת כל מי שמתלהבים מהרעיון ואינן זקוקים למסך גדול במיוחד בחדרם.

דגם חדש שזול ב-700 דולר מההצעה הסבירה ביותר שהייתה באותה משפחת מוצרים עד היום

The Frame TV 43 מציעה רזולוציית 3,840×2,160 פיקסלים, עם תמיכה ב-HDR, קצב רענון תמונה של עד 120 הרץ, מערכת אודיו שמורכבת מזוג רמקולים בהספק כולל של 20 וואט, תמיכה במערכת ההפעלה הייעודית והיישומים החכמים של , קישוריות Bluetooth וקישוריות Wi-Fi אלחוטיות, מערך חיבורים שכולל ארבע כניסות HDMI, שלושה חיבורי USB 3.0, חיבור Gigabit Ethernet אחד ויציאת אודיו אופטית – כאשר בנוסף לכל אלו תמצאו בה 100 מובנות של יציאות אומנות מפורסמות (ועוד שניתן להוריד), אותן היא תציג ב'מצב האומנות' שלה, בו היא מיועדת להשתלב בעיצוב הביתי בתור תמונה לכל דבר ועניין. יש אפילו כבל שקוף שמגיע יחד עם המוצר ונועד להצניע עד כמה שניתן את היותו מכשיר חשמלי שזקוק להזנות.

נישה קטנה בלבד או הצצה לעתיד התחום כולו?

האם עתיד אמצעי התצוגה הדיגיטליים השונים שלנו הוא אכן בהיטמעות טובה וטבעית יותר בסביבה שלהם? כנראה שלא כולם יסכימו עם גישה זו, אך הרחבת ההיצע הזו של מעידה על כך שיש כאן לא מעט פוטנציאל.

תמכור לכם בשמחה גם מסגרת בצבע וגימור שונים בהתאם להעדפותיכם – עם תג מחיר של 180 דולר נוספים

תגיות

6 תגובות

 1. כבר נאמר ממזמן – 4K בגודל מסך כזה -זה כמו HD רגיל , העין לא מסוגלת להבדיל

  1. נכון ונוסיף כי גם המרחק משנה. כל דבר באיזור ה 3-4 מטר מצריך מסך ענק להבחין בהבדל. אולי >75"
   הכל מספרים לשווק. זה קיים בכל תחום. פיקסלים בטלפון. ואטים במגברים וכדומה

  2. כן אבל מכיוון שזה גם מתפקד בתור תמונה אנשים יסתכלו גם מקרוב?

 2. אני לא מבין מי שם טלויזיה בגובה 170. כשהטלויזיה נמצאת בגובה הגיוני זה יראה פחות טוב. אבל הרעיון מגניב והביצוע יפה מאוד, לפחות לפי התמונות.

 3. היום פחות מ-65 אינץ' – לא כדאי. 43 היה נכון לפני 8-9 שנים.

 4. סתם תמחור מטופש, עוד כמה חודשים זה ירד משמעותית, כי אף אחד לא יקנה ב-14,000 טלביזיה 65 אינצ' כשיש טלביזיות כאלה ב-4000 ש"ח והן נראות לא רע בכלל.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close