הזדמנות פז לשעות הקרובות: הנחה של 10 יורו ברכישות באמאזון איטליה

קוד קופון שיהיה פעיל רק ביום הנוכחי מאפשר לרכוש מוצרים בעלות שגבוהה מ-50 יורו עם הוזלה משמעותית בהחלט

אנחנו נוהגים להתמקד במבצעים שמציעה הגרסה האמרקאית "המקורית" של אמאזון עבור הצרכנים הישראלים, משום שהיא הגדולה והנגישה ביותר ברוב המקרים – אך אנחנו לא מתעלמים לגמרי מגרסאות אחרות של הענקית הקמעונאית שמציעות משלוחים לארץ הקודש, ובשעות הקרובות נראה שזה הזמן של הגרסה האיטלקית עבור הפלטפורמה לפרוח ולזכות בתשומת הלב.


זכייתה של החברה במקום הראשון בסקר מקומי בקטגוריית המסחר המקוון מביאה למיזם הנחה מעניין – 10 יורו באמצעות קוד הקופון GRAZIE1000 רק ליום הנוכחי (שישי, ה-9 בנובמבר), בכל קניה בסכום שגבוה מ-50 יורו לאחר ההנחה.

מהרו לנצל את החגיגה האיטלקית של אמאזון

קוד הקופון עובד גם עבור משלוחים של מוצרים לישראל, ומאפשר לקבל הנחה של עד כ-17 אחוזים ממחירו של המוצר המועדף עליכם (בהנחה שמצאתם משהו המתומחר בדיוק ב-60 יורו וניצלתם את ההזדמנות) – כמו גם הנחה מוגדלת של 17 אחוזים נוספים במוצרים שיורדים לפתע מתחת לרף הפטור הישראלי ממע"מ ומסים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דוגמה טובה אחת לכך היא כונן SSD מדגם MX500 של Crucial בעל נפח של 500GB, כאשר שימוש בקוד הקופון עבורו מוריד את העלות מתחת לרף שווה ערך ל-75 דולר – וכך מתקבל מחיר סופי של 81.51 דולר כולל משלוח עד הבית – כ-300 שקלים חדשים בלבד לכונן הפופולרי והאיכותי הזה.

כונן ראוי מאוד ללא צורך בתוספת מע"מ

דוגמאות נוספות למוצרים שמאפשרים להפיק את המירב מההזדמנות הם כונן BX500 של Crucial בנפח 480GB שאותו אפשר להשיג ב-61 יורו בלבד, או 255 שקלים חדשים לערך, וכונן NVMe של סמסונג מדגם EVO 970 בנפח 250GB שיעלה לכם 68.32 יורו, כ-285 שקלים חדשים לאחד מהדגמים העדכניים והמתקדמים ביותר בארסנל של חברת הענק.


נותרו רק כמה שעות לניצול ההטבה – ואל תשכחו לספר לנו איך בדיוק בחרתם לנצל אותה בתגובות!