ההפתעה החדשה מבית טוויטר • HWzone
טכנולוגיה

ההפתעה החדשה מבית טוויטר

אפליקציית ה-Periscope מציגה מאפיין חדש שנותן פייט ל- ופייסבוק

צילומים והסרטות ב-360 מעלות צברו תאוצה מרשימה בשנה החולפת, ואמורים להמשיך את ההתחזקות וההתרחבות שלהם לכיוון המיינסטרים בשנת 2017, אז אין זה מפתיע לראות עוד ועוד חברות שמנסות לעלות על הגל הזה לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

הפעם מדובר בטוויטר, שמשיקה מיזם חדש עבור חברת הבת שלה Periscope, תחת השם המחייב Live 360 – ומציעה אפשרות לבצע הזרמת חיה באמצעות מצלמת התומכת ביכולת זו.

360 מעלות בכל מקום, ובזמן אמת
360 מעלות בכל מקום, ובזמן אמת

ההצעה של Periscope הינה די מוגבלת כרגע, עם תמיכה במצלמת ה-Insta360 בלבד נכון להיום (אשר נמכרת ברשת במחיר של כ-200 דולר) וזמינות עבור 'קבוצה נבחרת' של יוצרי תוכן, ותוכניות להתרחבות לכמות גדולה משמעותית של משתמשים פוטנציאליים בשבועות הקרובים.

בהמשך סביר שנראה תמיכה בכל מצלמות 360 המעלות שזמינות כיום בשוק וזמינות לכל המשתמשים, אבל בינתיים תוכלו בעיקר להתרשם מסרטונים אותם מעלים משתמשים אחרים, בעיקר לרשת הטוויטר כמובן.

האיכות בוידאו ההדגמה של Periscope ליכולת ה-Live 360 רחוקה מלהרשים - אבל אנחנו מקווים שגם זה משהו שישתפר במורד הדרך
האיכות בוידאו ההדגמה של Periscope ליכולת ה-Live 360 רחוקה מלהרשים – אבל אנחנו מקווים שגם זה משהו שישתפר במורד הדרך

עם Live 360, טוויטר ו-Periscope מדביקות (או לכל הפחות מנסות) את הפער הטכנולוגי מ-YouTube אשר השיקה תמיכה בהזרמת וידאו גם ברזולוציות 4K וגם ב-360 מעלות בחודש שעבר, ומרשת הפייסבוק אשר הציגה מוקדם יותר החודש את Facebook Live 360, שתאפשר יכולות הזרמה ישירה דומות מאוד. כל אלה ביחד מצביעים על כך שצילום ב-360 מעלות לא ממש מתכנן להיעלם מהסביבה, וכדאי שנתחיל להתרגל אליו ולקבל אותו כחלק מהעולם הטכנולוגי המודרני שלנו – על אחת כמה וכמה בשילוב עם תחום המציאות המדומה התופח.

 

תגיות

תגובה אחת

  1. לא סובל את הנגן ווידאו של פייסבוק, זה דבר כל כך גרוע.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close