בואו לקבל את שירות הפרימיום של Spotify במחיר מצחיק לשלושה חודשים • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

בואו לקבל את שירות הפרימיום של Spotify במחיר מצחיק לשלושה חודשים

שירות המוזיקה הגדול ביותר בתחום פוצח במבצע מעניין ללקוחות חדשים עד לסוף שנת 2018

פלטפורמת Spotify נחתה בארץ באופן רשמי בתחילת השנה עם השקה מוצלחת למדי שכללה מבחר גדול הן בהיבט הבינלאומי והן מהזווית המקומית – וגם מחיר סביר יחסית של 20 שקלים חדשים בחודש עבור השירות המלא, לצד האפשרות החינמית שזמינה לכולם.

כעת, נראה שאנשי החברה השבדית אשר מתפארת ב-87 מיליון לקוחות בתשלום חודשי ברחבי העולם מכוונים להגיע לרף יוקרתי של 100 מיליון צרכנים בהקדם האפשרי – וזאת על ידי מבצע היכרות שמספק שלושה חודשי שירות פרימיום לנרשמים חדשים בעבור מחיר של 2 שקלים חדשים בלבד.

שלושה חודשי שימוש כמעט ללא עלות – לא תקחו?

מדובר בחסכון של 58 שקלים חדשים עבור צרכנים שיחליטו להתנסות בשירות המקוון, כאשר התקווה היא כמובן שהחוויה החיובית תשכנע אותם להמשיך את השימוש ולהצטרף לכל אלו שכבר משלמים 20 שקלים חדשים בכל חודש – שווה בהחלט לבחון את ההזדמנות הזו שתהיה זמינה עד ל-31 בדצמבר 2018, אפילו במצבים בהם כבר יש לכם חשבון קיים.

זה בהחלט נחמד שקיימת גם גרסה חינמית לגמרי של , אם כי היא כוללת כמות גדולה מדי של פשרות בכדי להתאים לרוב צרכני המוזיקה האדוקים

שימוש לב כי המעבר מתשלום של פחות משקל בממוצע לכל חודש בתקופת ההיכרות לתשלום מלא יקרה באופן אוטומטי אם לא תפעלו לביטול עצמאי של רישום הפרימיום – אז אל תשכחו לסמן לעצמכם ביומן את תאריך הסיום ולבצע את ההחלטה בנקודת הזמן הנכונה, האם להתמיד או לוותר ולבחון אלטרנטיבות אחרות שקיימות בארץ כדוגמת Deezer, Tidal ו- Music. האזנה נעימה!

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההרשמה לדיל ההיכרות

תגיות

6 תגובות

  1. כל אחד שנרשם לחודש ניסיון חינם לא זכאי לקבל את המבצע הזה כי הוא כבר ניסה פרמיום. יש דרך לעקוף? שימוש באימייל אחר לא עוזר, כל עוד זה אותו אמצעי תשלום

  2. בעיני המחיר של 20 שקל הוא גם ככה בדיחה. 20 שקל לא קונה לך היום מנה שווארמה.

  3. לא מצטרף גם עבור מחיר כזה בגלל פרנציפ שלקח להם יותר מדי זמן להגיע לארץ.
    שילמתם המון על vpn בעבר במשך שנים רבות רק כדי לקבל את השירות שלהם. לא בזבזתם מספיק כסף?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close