ב-YouTube מתפרעים: תמיכה בשידור חי ברזולוציית Ultra HD וב-60 פריימים בשנייה • HWzone
טכנולוגיה

ב-YouTube מתפרעים: תמיכה בשידור חי ברזולוציית Ultra HD וב-60 פריימים בשנייה

פלטפורמת הוידאו הגדולה ביותר משתדרגת עם יכולות לייבסטרימינג מתקדמות במיוחד. ההדגמה הראשונה תגיע כבר היום

גוגל ופלטפורמת ה-YouTube שלה ממשיכים לעמוד בחזית הטכנולוגיה בכל הנוגע לוידאו ברשת בתקופה האחרונה, וטענה זו מקבלת חיזוק נוסף עכשיו, עם הכרזה בבלוג הרשמי של השירות על התחלת תמיכה בשידורי לייבסטרימינג ישירים באיכות Ultra HD (או – כמות מרובעת של פיקסלים לעומת רזולוציית 1080p, כידוע), יותר מהמתחרה Twitch, הרבה יותר ממתחרים כמו Live, Periscope ו-, וכמו שיש אצל מתחרה פחות פופולרי, Hitbox.

YouTube תאפשר לא רק הזרמת וידאו חי ב-, אלא גם הזרמה שלו בקצב תצוגה מהיר של עד 60 פריימים בשנייה – ואפילו הצגה שלו בפורמט "מציאות מדומה" של 360 מעלות, מה שלמעשה הופך את שני המאפיינים האלו לחלק מובנה בטכנולוגיות שאותן מציעה הפלטפורמה, בכל הרמות שלה.

נכון, Hitbox הציע יכולת דומה כבר בשנה שעברה - אבל YouTube בכל זאת מצליחה להקדים את כל מתחרותיה הגדולות ביותר, וזו נקודה חשובה לזכותה
נכון, Hitbox הציע יכולת דומה כבר בשנה שעברה – אבל בכל זאת מצליחה להקדים את כל מתחרותיה הגדולות ביותר, וזו נקודה חשובה לזכותה

אם יש לכם מסך תומך, תוכלו להנות מהיכולת החדשה באופן רשמי כבר בלילה הקרוב, בשעה 04:00 שעון ישראל, עם השידור הישיר של טקס ה-Game Awards של עולם המשחקים, אשר יוצג גם ברזולוציית (אם כי לא ב-360 מעלות וכנראה גם לא ב-60 פריימים בשנייה).

כאן תוכלו לצפות בעוד כמה שעות בוידאו חי ברזולוציה חסרת תקדים עבור YouTube

כעת, נותר לנו רק לתהות מה יהיה השדרוג הטכנולוגי הבא שאותו מציגה , אחרי שנדמה כי כבשה כל פוטנציאל שקיים בשוק נכון להיום – ואיזה רוחב פס מטורף מספרית האינטרנט נצטרך לקבל על מנת לצפות באופן איכותי בשידור חי באיכות המירבית האפשרית, ברזולוציית-על, בקצב מהיר ועם יכולת לסובב את המצלמה לכל כיוון שנרצה. רוצים לנסות ולנחש?

תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close