אפל שוברת את השוק: שירות הסטרימינג יעלה פחות מהמתחרים הגדולים • HWzone
טכנולוגיה

אפל שוברת את השוק: שירות הסטרימינג יעלה פחות מהמתחרים הגדולים

אחרי חשיפת המחיר של פלטפורמת Disney Plus החדשה ברמה נמוכה מזו שקיימת אצל נטפליקס – מגיע הזמן של להציג את הדיל שלה אשר מיועד לגרום לשתי המתחרות להרגיש יקרות באופן מוגזם

אנחנו לא רגילים לראות באפל חברה שמפתיעה במחירים נמוכים יותר מאלה של המתחרות שלה, אך נראה כי עבור הזדמנות לקבל נתח יוקרתי משוק התכנים המקוונים גם היא מוכנה לשבור את השגרה.

אירוע ההשקה של מכשירי ה- 11 סיפק לנו הכרזה גם על ה-1 בנובמבר 2019 בתור תאריך ההשקה הרשמי של פלטפורמת ה- TV Plus ביותר מ-100 שווקים ברחבי העולם במקביל (טרם ברור האם תהיה אחד מהם כבר מהיום הראשון, או רק בשלב מאוחר קצת יותר).

יש לנו תאריך נחיתה

מה שהיה מפתיע עוד יותר מהזמינות הגלובלית הרחבה המתוכננת הוא המחיר – תציע שבוע נסיון חינמי עבור משתמשים חדשים בשירות (פחות מהמתחרות שמעניקות חודש חינמי), ולאחר מכן תגבה תשלום חודשי קבוע של 5 בלבד, לעומת 7 דולר בשירות ה-Dinsey Plus ו-9 דולר לחבילה הבסיסית ב- בארצו של הדוד סם.

המגוון של כנראה לא יהיה העשיר ביותר בקטגוריה – אך יש לה הרבה יצירות בלעדיות מסקרנות

בארץ, השירות של יעלה ככל הנראה בין 18 שקלים ל-20 שקלים מדי חודש – מה שבכל מקרה יאפשר לו להיות זול יותר מהרישום הבסיסי מבית נטפליקס, שעלה לאחרונה מ-20 שקלים בחודש ל-26 שקלים בחודש (לצד עליות דומות ואף חדות יותר בשתי הרמות המקיפות של השירות, שמעניקות גישה לאיכות תצוגה גבוהה יותר ולמספר גדול יותר של צופים במקביל).

ההשקה בישראל בתוך חודש וחצי? עם התוכנית הגרנדיוזית של ל-100 מדינות ושווקים מהיום הראשון זה נשמע הגיוני

שירות הסטרימינג של אפל יכיל מגוון לא קטן של סדרות וסרטים אשר הופקו עבורו באופן ייעודי, בהשקעה מדווחת מאסיבית של כמה מיליארדי דולרים, ויאפשר צפייה משפחתית משישה מכשירים שונים במקביל – בדומה לשירות ה- Arcade החדש למשחקים אשר יושק רשמית כבר בעוד שבוע ולפני שירות הוידאו המדובר.

תמיכה ב- וב- ללא צורך לבחירה בחבילה יקרה יותר, בניגוד לשיטה של נטפליקס

בנוסף, באפל הודיעו כי רוכשים של מכשירי iPad, ו-Mac חדשים יהיו זכאים החל מעכשיו בגישה אל שירות ה-TV Plus למשך שנה שלמה ללא תשלום נוסף. הטבה בשווי של 60 דולר – בהנחה כי באפל לא יציעו אפשרות לרישום שנתי אל הפלטפורמה בעלות מוזלת כלשהי.

האם אתם מתכננים להתנסות בזינוק הראשון של אל עולם התוכן המקוון, או שתעדיפו להסתפק בשירותים שכבר זמינים בארץ כיום? בואו לשתף בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close