אימפריית הרווקים – יותר מ-30 מיליארד דולר ביום אחד

מישהו חשב אחרת? הנתונים של חברת מיום הרווקים הרשמי של 2018 נחשפים – והם שוב חסרי תקדים

איזה סכום כסף בזבזתם ביום הרווקים הסיני בתחילת השבוע? גם אם מדובר בסכום גבוה יותר ממה שתכננתם להוציא במקור, תוכלו להתנחם בכך שאתם כנראה ממש לא לבד בזה – אם לשפוט לפי הסכום הכולל שעליו הכריזה קבוצת עליבאבא בסופו של האירוע הגדול.


לפי הספירה המקוונת בזמן אמת באימפריה של ג׳ק מא, שהפכה לסמל המרכזי של החג הבלתי רשמי, השנה נרשמו הכנסות שוות ערך ל-30.7 מיליארד דולר (!) בתוך 24 שעות בלבד עבור החנויות המקוונות של החברה – עלייה של יותר מ-20 אחוזים לעומת ההכנסות שהושגו בשנה שעברה.

213.5 מיליארד יואן, או 113 מיליארד שקלים, בתוך 24 שעות ועבור נציגה אחת בלבד מתוך מגוון גדול מאוד שלקח חלק במיזם

אם להוסיף לסכום זה הכנסות אפשריות שנאספו בידי חנויות סיניות מקוונות אחרות ב-11 בנובמבר, בראשן JoyBuy של JD.com, ניתן להעריך כי ההכנסות הכוללות הן גבוהות אפילו יותר – ואולי חצו גם רף מטורף של 40 מיליארד דולר. חברת רשמה הצלחות גדולות משלה במסגרת האירוע, והצהירה על הכנסות של כ-774 מיליון דולר בתוך יממה אחת, זאת מבלי לכלול הכנסות מאסיביות נוספות ממכירות של כ-6 מיליון מכשירים חכמים במסגרת חג הדיוואלי בהודו שגם עליהן הכריזה היצרנית לאחרונה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הייתה אחת מהמרוויחות הגדולות החודש – גם ביום הרווקים וגם בחג הדיוואלי ההודי שיחד הכניסו לה כמעט 2 מיליארד דולר

סביר להניח כי תוצאות יום הרווקים יהיו גבוהות מסך כל המכירות במערב בימי הבלאק פריידי והסייבר מאנדיי בהמשך החודש – ובסופו של דבר יהיה מעניין מאוד לגלות כמה זמן תוכל להמשיך מגמת הצמיחה הזו, ותוך כמה זמן נגיע לנקודה בה השוק העולמי יחל להציג סימני רוויה מהשפע הסיני.

ג'ק מא עומד לפרוש מתפקידו כמנכ"ל עליבאבא עם עוד הישג אדיר תחתיו. שנה הבאה נראה שיא נוסף או שיש גבול לכל תעלול?