שעות אחרונות: ארבעה משחקים חינם לתמיד ב-Epic Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

שעות אחרונות: ארבעה משחקים חינם לתמיד ב-Epic Store

בואו לנצל את ההזדמנות החגיגית הזו לשדרג את ספריית הגיימינג שלכם לפני שהיא מסתיימת

רק לפני שחג הפסח מתחיל, בואו להצטייד בכותרים שיסייעו לכם להעביר שעות רבות בכיף ובעניין – מבלי לשלם על כך אפילו שקל אחד, ותודה ל- Store שלא מפסיקה להפתיע.

משחק הומוריסטי טרי בשם Totally Reliable Delivery Service, מבית מפיצת האינדי האמריקאית הפופולרית tinyBuild, ידרוש מכם להעביר חבילות במהירות ובזהירות המירבית כנגד כל הסיכויים (וכנגד חוקי הפיזיקה המוזרים של יקום המשחק) – לבד או לצד חברים מקוונים אשר יהפכו את כל העניין למבולגן ומאתגר הרבה יותר.

כותר זה נמצא בשלב הבטא הפתוח שלו בפלטפורמת עוד מהשנה שעברה וזכה למספר גדול של ביקורות חיוביות – וכעת יש לכם כמה שעות בלבד בכדי להוסיף את הגרסה השלמה והמלאה שלו אל הספרייה הדיגיטלית חינם בפלטפורמת ה-Epic Store, בה הוא יהיה זמין בבלעדיות לפרק זמן של כשנה לפני שינחת גם ב- בתצורה הסופית והמלאה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Totally Reliable Delivery Service

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

שלישיית משחקים נוספת שתהיה זמינה ללא עלות עד מחר, יום חמישי ה-9 באפריל, בשעה 18:00 לפי שעון ישראל, כולל את כותר ההרפתקאות והפלטפורמה הנאה למראה Hob, אשר היווה את הפרוייקט האחרון של סטודיו Runic Games (שהורכב מיוצאי בליזארד וסיפק לנו את צמד משחקי Torchlight הממכרים) לפני שנסגר. לא הרבה מכירים את היצירה הזו, אך עם 89 אחוזי ביקורות חיוביות ב- בהתבסס על יותר מ-2,800 דעות כנראה שהוא ראוי מאוד לקבל הזדמנות, בייחוד כשהיא לא עולה כסף.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Hob

משחק ההרפתקאות Gone Home של סטודיו Fullbright האמריקאי הצנוע, אשר הושק לראשונה בשנת 2013 ומחזיק בממוצע ביקורות מרשים של 86 מתוך 100 באתר Metacritic, מוצע גם הוא ללא תשלום בכלל לכל חובבי הז'אנר, וגם לאלו שלא ממש כמובן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Gone Home

לקינוח – הזדמנות אחרונה לאסוף את כותר הציורים התחרותי Drawful 2 שיאפשר לכם לשחק 'תופסים קו' עם חברים או עם זרים מרחבי הרשת, ולהפגין את כשרון הציור הדיגיטלי שלכם על הדרך. מושלם לשעות הקשות של הבדידות בבידוד או בסגר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Drawful 2

החל ממחר אחר הצהריים תוכלו לאסוף חינם את כותר ההרפתקאות והמסתורין האיכותי Sherlock Holmes: Crimes and Punishment – כאשר אנחנו נחזיק אצבעות לכך שאנשי יצליחו להפתיע שוב ויציעו בדיעבד עוד כותרים חינמיים שטרם נחשפו.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishment

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close