שירות התמיכה לאחור במשחקי Xbox 360 הושק עבור ה-Xbox One • HWzone
גיימינג

שירות התמיכה לאחור במשחקי Xbox 360 הושק עבור ה-Xbox One

מהיום ניתן לשחק ביותר מ-100 כותרי 360 בקונסולה העדכנית מבית , וזה מסייע לה לרשום היקפי ביקוש מרשימים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האס הגדול בשרוול של מיקרוסופט הופעל רשמית: בחודש יוני הופתענו מאוד לגלות כי קונסולת ה- החדשה של מיקרוסופט מכילה למעשה תוכנה המאפשרת אימולציה של קונסולת ה- 360 – ואיתה נפתחה למעשה היכולת לאפשר לצרכנים להפעיל משחקים מהדור הקודם על הדור החדש, באופן שמהיר ואפקטיבי יותר מגישת ההזרמה המקוונת הישירה של סוני וה- Now שלה, במסגרתה נדרש תשלום נוסף על השירות וגם פריסת תשתיות נאותה של בכדי להבטיח פעולה טובה.

עתה, עדכון תוכנה ל-Xbox One מפעיל באופן רשמית את התאימות לאחור – יחד עם לא פחות מ-104 כותרים דיגיטליים ופיזיים שכבר נתמכים, והבטחה לעוד מאות כותרים שיתמכו בעתיד הלא רחוק.

הרשימה עדיין כוללת כמה וכמה חוסרים משמעותיים כמו משחקי סדרת Halo, כותרי Mass Effect השני והשלישי, רוב משחקי סדרת Call of Duty וגם כותרי GTA ו-Red Dead Redemption של Rockstar, אך נראה שגם ההיצע הקיים מתקבל בברכה אצל השחקנים – ומשכנע רבים מהם להעדיף את ה- על פני ה- 4 בעונת הקניות הגדולה הנוכחית, כך לפי מספר דיווחים שמסתובבים ברחבי הרשת.

xbac

האם היצע משחקים איכותי ותאימות לאחור יאפשרו ל- לסגור את פער המכירות שפתחה ה- 4 במהלך השנתיים החולפות? נחיה ונראה

אין ספק כי מדובר באחד מהצעדים החיוביים ביותר שביצעה במסגרת פלטפורמות הגיימינג שלה לאחרונה. היכולת לאפשר לצרכנים להעביר את אוסף המשחקים שצברו לאורך השנים באופן חלק ופשוט גם לדור הנוכחי מהווה ערך מוסף משמעותי מאוד, ובוודאי עדיף על פני הטרנד שראינו בדור הקונסולות הקודם, במסגרתו משחקים זכו ל'עדכון HD' שאותו כולם נדרשו לרכוש בשנית, כולל כל מי שכבר רכשו את הגירסאות המקוריות בעבר. נותר לנו רק לתהות האם לסוני יש הפתעה דומה משלה בשרוול – בייחוד אחת כזאת שתהיה רלוונטית גם לשחקנים בארץ .

כמה מהכותרים הבולטים הזמינים בתמיכה לאחור כבר כעת
כמה מהכותרים הבולטים הזמינים בתמיכה לאחור כבר כעת


תגיות

תגובה אחת

  1. אכן מכה מתחת לחוגרה לסוני, אפילו אני שקניתי לפני כחודשיים ps4 קצת מבואס שלא הלכתי על הXBOX בגלל זה, אבל לא יותר מדי :)

    גם ככה 2/3 מהמשחקים הנתמכים (שמעניינים אותי) קיימים אצלי כבר בספריית הsteam :D

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close