צפו: Halo 3 ו-Halo 3 ODST, בפעם הראשונה במחשבים האישיים • HWzone
גיימינג

צפו: Halo 3 ו-Halo 3 ODST, בפעם הראשונה במחשבים האישיים

זו הייתה המתנה ארוכה הרבה יותר מדי – אך בקרוב אנשי ה- יוכלו סוף כל סוף לחוות את צמד משחקי הפעולה המפורסמים מבית Bungie, בגרסאות מודרניות משופצות

העבודה על גרסת המחשב האישי של Halo: The Master Chief Collection נמשכת גם בימים אלה, לאחר ההשקה המלאה הרשמית של Reach ו- Combat Evolved Anniversary, עם בחינות משחקיות פנימיות עבור גרסת ה-Anniversary המשודרגת של 2 – ועם עבודה על ההמרה של 3 ו- 3: ODST במקביל.

במסגרת פרסום עדכון חודשי בבלוג הרשמי של מפתחי ה-MCC קיבלנו מידע חדש אודות שלבי הבחינה של Halo 2: Anniversary והלקחים שעלו מהם, פרטים ותיעוד אודות דרכי ההתמודדות של אנשי 343Industries עם הדרישה לעבוד מהבית, עדכונים מתוכננים עבור הכותרים שכבר הושקו – ולקינוח ארבע ראשונות מתוך 3 ו- 3: ODST.

Halo 3 בלוק של 2020

זו הפעם הראשונה בה אנחנו רואים צילומי מסך מתוך גרסאות ה-PC של צמד משחקי הפעולה הללו, שהושקו במקור ב-2007 (Halo 3) ו-2009 (ODST) בעידן קונסולת ה- 360, ומעולם לא זכו לקבל המרה למחשבים אישיים, בניגוד ל-Halo: Combat Evolved ול-Halo 2. אין ספק שזו בשורה גדולה עבור מעריצי הסדרה שאינם מחבבים את הקונסולות של , שהחלו את דרכו של מאסטר צ'יף אי שם במהלך העשור הראשון של המילניום ואז "נתקעו" ללא המשכיות ראויה.

Halo 3: ODST בגרסתו המודרנית והמרשימה ביותר (עד כה)

לאחר השלמת הפיתוח של 3 ו- 3: ODST, המיקוד יעבור אל 4 אשר יגיע גם הוא אל המחשבים האישיים בפעם הראשונה באופן רשמי במסגרת ה-Master Chief Collection – ואז יישאר לנו רק 5: Guardians בתור החלק החסר האחרון בפאזל, לפני ההשקה המדוברת של Infinite המסתורי.

Halo 2: Anniversary – נוחת בקרוב מאוד, בתקווה שיכפר ובגדול על ההשקעה הנוראית של Halo 2 המקורי ל- בעבר הרחוק

 

זמן קצר לאחר חשיפת התמונות הטריות קיבלנו חדשות מעודדות נוספות: 2: Anniversary יתווסף רשמית אל חבילת ה-MCC בעוד שבוע מהיום, ב-12 במאי – וזה נותן לנו סיבה טובה להאמין שגם 3 ו- 3: ODST יספיקו לנחות אצלנו במהלך 2020, אולי אפילו לצד 4 שיהיה הכותר האחרון בחבילה העשירה הזו.

ממתינים בקוצר רוח או מפהקים בחוסר עניין מופגן? בואו לשתף בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close