צפו: 15 דקות של חרבות, אקדחים ושדים מתוך Shadow Warrior 2

משחק ההמשך לאיתחול המוצלח משנת 2013 נראה נהדר, ומבטיח לספק חווייה שונה בכל נסיון

האיתחול הצליח, ועכשיו מתחיל האתגר האמיתי: בשנת 2013 כיבדה אותנו המפתחת הפולנית הצעירה Flying Wild Hog במשחק פעולה קטן וחביב בשם Shadow Warrior, שהיה למעשה גלגול מעודכן של כפיל דום הומוריסטי ופופולרי יחסית בעל שם זהה שהושק אי שם בשנת 1997.

המבקרים לא ממש נפלו מרגליהם למראה הגירסה המחודשת, אך המשתמשים התרשמו לטובה – ואנחנו נזכה לראות בקרוב את Shadow Warrior 2, שימשיך את עלילותיו של לו וואנג ומלחמתו בשדים שפלשו אל כדור הארץ, ומבטיח להיות גדול, מגוון ומתוחכם הרבה יותר מקודמו.

sdt1

כעת, מפתחת המשחק העלתה לרשת סרטון משחקיות ארוך ומרשים עד מאוד שהוצג במקור בתערוכת E3 2015, שמאפשר לנו לקבל הצצה טובה יותר לכותר החדש והשאפתני הזה.

Shadow Warrior 2 מתיימר להציע כמה וכמה שיפורים משמעותיים לעומת קודמו, כשהבולט ביניהם הוא כנראה תוספת של אפשרות לשחק במצב של Co-Op יחד עם עוד שלושה חברים או סתם אנשים זרים מרחבי הרשת. כפועל יוצא ממצב זה, במפתחת מבטיחים עולם משחק פתוח וחופשי יותר, שיורכב ממוקד כללי ושלבים שאליהם תוכלו להגיע ולחזור כאוות נפשכם, כשאלו יכילו מגוון מאפיינים (פריסה כללית, מבנים, מיקומי וסוגי אויבים וכדומה) שישתנו אקראית ויבטיחו כי כל משחק חדש יהיה שונה מקודמו.

אתם ושלושה חברים נגד צבא של שדים
אתם ושלושה חברים נגד צבא של שדים

אם לא די בכך, הכותר החדש אמור להכיל עשרות נשקים קרים וחמים שונים, בתוספת לכשפים ויכולות נוספות אותן תקבלו עם עליית הרמות של גיבור המשחק, בדומה למה שראינו ב-Shadow Warrior המקורי של Flying Wild Hog.

Shadow Warrior 2 מיועד להגיע למערכת החלונות, למערכת ה-OS X, ללינוקס וגם לקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 במהלך שנת 2016. האם הוא יצליח להגשים את כל מה שמפתחיו מצהירים? נחיה, נראה ונקווה.