צוללים אל מלחמות ימי הביניים: אחד מהלהיטים של שנת 2020 במחיר מצוין • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

צוללים אל מלחמות ימי הביניים: אחד מהלהיטים של שנת 2020 במחיר מצוין

החנות הדיגיטלית Fanatical מאפשרת לכם להשיג את כותר הפעולה והתפקידים העדכני והפופולרי בעלות תחרותית בהחלט – לצד חבילות משחקים אחרות במחירים מצחיקים

Mount & Blade 2: Bannerlord עדיין נמצא במסגרת תוכנית ה-Early Access, שמבהירה כי לא מדובר במוצר שלם ומוגמר אלא בפרויקט שמוסיף להתפתח ולהבשיל לאיטו – אך גם זה לא מונע ממנו להוות את אחת ההצלחות הבולטות של פלטפורמת לשנת 2020 עד כה, עם עשרות אלפי שחקנים פעילים מדי יום והערכה גדולה שמתבטאת ב-87 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על דעותיהם של מעל ל-95,000 שחקנים שונים.

השתכנעתם, ורוצים גם אתם לבנות ולנהל את הצבא ההיסטורי האישי שלכם בזמן אמת? כעת יש אפשרות לעשות זאת במחיר של 35 דולר בחנות Fanatical – כ-120 שקלים לערך שמהווים הוזלה משמעותית בהשוואה למחיר הזמין בחנות של עצמה, שעומד בדרך כלל על 190 שקלים ועתה ניצב על 151.96 שקלים בהנחה (או 40 דולר שהם 140 שקלים במידה ורוכשים דרך ה- Store).

נותרו לכם פחות מ-24 שעות להחליט – ואם תחליטו לבצע את הרכישה תקבלו מפתח רשמי וחוקי להפעלה של הכותר המצליח בחשבון ה- האישי שלכם, כך שלמעשה לא יהיה הבדל לעומת רכישה דרך עצמה (פרט לכמה עשרות שקלים של עוד שיישארו לכם בכיס כמובן).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Fanatical

Mount & Blade 2: Bannerlord – עם קרבות ענק ברוטאליים שבהם אתם גם מפקדים וגם משתתפים באופן אישי

אם כבר הגעתם לאתר של החנות Fanatical תוכלו לנצח את המאורע בכדי לבחון את חבילת ה-Build Your Own RPG Bundle הטרייה שמוצעת בפלטפורמה עתה – עם אפשרות לבחור שלושה משחקים שונים בעבור תשלום של 3 דולר בלבד, חמישה משחקים ב-4 דולר או שבעה כותרים שונים ב-5 דולר בלבד, כלומר פחות מ-20 שקלים.

לא מדובר בלהיטי AAA, אך ברשימת הכותרים בהחלט ניתן למצוא כמה וכמה שמות מוכרים ומוצלחים מאוד אשר הופכים את הדיל למעניין: ארבעה משחקי אסטרטגיה ממכרים בתורות מסדרת King's Bounty בגלגולה המודרני, משחק התפקידים המאתגר Age of Decadence, סימולטור החלל החביב Rebel , כותר האקשן-תפקידים הקיטשי Blood Knights, משחק הפעולה הטקטי בתורות Hard West, משחק האסטרטגיה Disciples 3: Reincarnation ועוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

Hard West – משחק בעל שווי רשמי של 20 דולר שניתן לקבל יחד עם שישה אחרים במחיר כללי זעיר של 5 דולר

הצצתם? קניתם? וויתרתם? בואו לספר לנו בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close