עתיד הגרפיקה במשחקים: הדגמה מרהיבה עבור Unreal Engine 5.0 • HWzone
מחשביםגיימינג

עתיד הגרפיקה במשחקים: הדגמה מרהיבה עבור Unreal Engine 5.0

ענקית התוכנה והמשחקים מכריזה על השלב הבא שלה בעולם הגרפיקה הממוחשבת – הכירו את מנוע ה- 5.0

נכון לעת זאת זה לא סוד ש-Epic Games נמצאת בקודקוד הפופולאריות של עולם מנועי המשחקים עם סדרת Unreal Engine שלה, אשר הפכה משחקים למטלה קלה משמעותית עבור רבים ולכל פלטפורמה אפשרית.

היום חושפת Epic את השלב הבא, ומדובר בחדשות חשובות מאוד לכל עולם הגיימינג. ה-Unreal Engine 5.0 צפוי להכיל מגוון שכלולים שלוקחים את הגרפיקה לריאליזם שטרם ראינו. Epic העלתה סרטון הדגמה בזמן אמת אשר רץ על קונסולת ה-PlayStation 5 שתושק הקיץ. אנו ממליצים לצפות באיכות .

תמונה שווה אלף מילים, וסרטון מרהיב שכזה שווה עשרות מיליארדי משולשים הבונים את הפוליגונים השונים. בהתחשב בזה שבחרה להריץ את הדמו על מה צפוי להחשב עוד בעתיד הקרוב כחומרת גיימינג להמונים, יש כאן בשורה חשובה שמשמעותה היא התקדמות עבור כולם.

תחי המשך אבולוציית מנועי המשחק ושיפור רמות הגרפיקה.

תגיות

12 תגובות

  1. חחח יש מצב..
   גם לי היה אותו.. אני חושב שהוא היה בדיסק של 200 משחקים (דמואים)…

 1. מטורף, מזכיר לי את סוף שנות ה-90 שהמשחקים (בעיקר מרוצי מכוניות וכאלה) כללו סרטוני פתיחה שתמיד היו בכמה רמות מעל המשחקיות בפועל, נראו כלכך מציאותיים שאתה כולך מתלהב, ואז פתאום המשחק עצמו החזיר אותך לפרופורציות..
  היום המשחקיות בפועל כבר עקפה את איכות סרטוני הוידאו של אותה תקופה. הזוי.

 2. וזה עוד מגיע לקונסולות אז מה יקרה לשוק ה-PC ? ידעך או שיפרח ביחד עם הקונסולות, והאם ביכלל יצליחו לבצע זאת מבחינה טכנית

 3. המנוע מרשים ביכולות שלו במיוחד עבור מפתחים שלא יצתרכו יותר להתעסק עם LOD עבור מודלים ותאורה "אפויה".

  אבל… יש המון חוסר אינפורמציה למשל… כמה זיכרון יתפסו הסריקות הגאומטריות(Mega Scans), לפי ההגיון חייב להיות פה אלמנט של דחיסה חזקה ואיכותית,

  מנגד יש לנו SSD אומנם מהיר מאוד… אבל קטן בנפח 800GB?.

  אני קצת מאוכזב מ-Epic כי לדעתי כזה מנוע צריך להציג על חומרה הטובה ביותר שיש, לפחות 2080TI או כרטיסי AMPERE.

  רואים בברור שPS5 מתקשה להתמודד עם הדמו, הדיפים מתחת ל30FPS ממש מורגשים… במיוחד בקטע שהדמות הראשית יוצאת מהמערה.

  וכל היופי הזה ללא NPC וללא סביבה של השתקפויות, גם הדמו של המים קצת מאכזב, נראה כמו ג'לי יותר מאשר מים, אך ניתן לסלוח על זה מכיוון שמדבר בזמן-אמת.

  לגבי הסוני PS5, אני חושב וזאת דעתי בלבד… שסוני קפצה פה ל"מים עמוקים" להרשים את המעריצים של המותג שכבר המון זמן צמאים לתגובה מצד סוני.

  כי למרות הדמו המרשים הזה, נוכחנו לראות שהקונסולה כבר מתקשה ב-1440P לפרוץ את תיקרת ה-30FPS, בסביבה סלעית ללא NPC, זאת הסיבה שרציתי מאוד לראות איך המנוע החדש רץ על PC.

 4. המממממ
  הדמו מרשים, אבל ….
  אכן מעורר הרבה שאלות.
  הן המעבד והן כרטיס גרפי ב – PS 5 הם של AMD.
  מה הם בדיוק ?
  מה התשובה שיש ל – AMD ל – RTX של נווידיה,
  הנחה שיש, או שהכל נעשה בתוכנה ?
  ועוד כהנה וכהנה תהיות של עיבוד תאורה ואיכות אנימציה
  בזמן אמת, ושאלת השאלות – איך כל הטוב הזה יתורגם ל – PC ….

 5. כל דור הם מציגים דמו מהמם ובסוף אנחנו מקבלים משחק שנראה סטנדרטי. זה מרהיב, אבל משחקים לא באמת יראו ככה. הסביבה בדמו סטטית לגמרי, אין NPCs ואויבים למיניהם. קחו בחשבון שהמשחקים גם יצטרכו לרוץ על הדור הקודם של הקונסולות- הפרו והX שהם כולה מחשב ממוצע בקושי בימינו וקיבלתם שלא זזנו קדימה כל כך הרבה כמו שהדמו מעמיד פנים. לא חושב שאנחנו נמצאים אפילו בדמו של אנריל 3.9 ברמה הגרפית של ימינו. כך או כך, אצטרך לשדרג כי 4 הליבות שלי כבר לא יספיקו לכלום. 

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close