עכשיו ברשת: משחקי Yakuza במחיר משתלם במיוחד • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

עכשיו ברשת: משחקי Yakuza במחיר משתלם במיוחד

הכתבה המקורית: הגרסה השלמה והמלאה של GRID מבית חברת Codemasters יכולה להיות שלכם בעבור פחות משליש מחיר

דילים מעולים מתחום משחקי הוידאו ממשיכים לזרום אלינו ללא הפוכה, והפעם זו החנות המקוונת העונה לשם Fanatical, שהייתה ידועה בעבר בתור Bundle Stars, עם מחיר שאמור להסב את תשומת הלב של כל חובבי המירוצים באשר הם.

החנות אשר מציעה למכירה מפתחות הפעלה רשמיים וחוקיים במלואה לכותרים בפלטפורמת ה- של וואלב, מציעה ביממה הקרובה בלבד את המשחק GRID בגרסת ה-Ultimate Edition המלאה והשלמה שלו, עם 99 מירוצים נוספים ו-12 מכוניות נוספות בהשוואה לגרסת הבסיס – בתג מחיר של 19.79 דולר בלבד במקום 59.99 דולר, כלומר קצת פחות מ-75 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה.

GRID

לא כולם אהבו את האתחול הזה של סדרת GRID הפופולרית (שהחלה את דרכה בשנות התשעים תחת השם Race Driver), שהושק במקור באוקטובר 2019, באותה מידה – אך אם יש לכם חיבה לכותרי המירוצים האחרים של Codemasters הבריטית כמו Dirt, Dirt Rally ו-F1 סביר בהחלט שתמצאו מה לאהוב גם במקרה הזה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Fanatical

המחיר הנמוך ביותר עבור ה-Ultimate Edition עד היום בחנות של עצמה עמד על 30 דולר – כעת יש הזדמנות ליהנות ממחיר נמוך עוד יותר מזה ב-34 אחוזים

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

עדכון: המבצע עבור GRID הסתיים לו אך אל דאגה, יש חדש – צמד משחקי הפעולה המשובחים מסדרת Yakuza של סגה, בגרסתם המעודכנת, Yakuza Kiwami ו-Yakuza Kiwami 2, זמינים במחיר סופי כולל של 21.99 דולר בלבד, כלומר כ-80 שקלים. מחיר מלהיב בהחלט שכדאי לכם לחשוב עליו. רוצים עוד? תוכלו להשלים את החבילה הזמינה לפלטפורמת ה-PC עם פרק הפריקוול Yakuza 0 שמוצע במחיר של 5.99 דולר, שהם 22 שקלים לערך – כך שכל השלושה יהיו אצלכם ב- בעבור קצת מעל ל-100 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Fanatical

Yakuza Kiwami 2

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close