ציד אוצרות מכוכב אחר: דרישות החומרה של Borderlands 3 • HWzone
גיימינג

ציד אוצרות מכוכב אחר: דרישות החומרה של Borderlands 3

סדרת הפעולה המצליחה של Gearbox Software ובגדול עם גיבורים חדשים – לדרישות מערכת מעודכנות

בעוד פחות משבועיים יגיע אלינו אחד המשחקים המדוברים ביותר של השנה, על אף היותו פרק המשך רביעי במספר לסדרה שכבר חגגה עשור לקיומה – Borderlands 3, שיחזירו אותנו לעולם הומוריסטי ומטורלל הכולל אינספור נשקים שונים ומיוחדים, עם כוכב חדש בשם Promethea וארבעה גיבורים חדשים לבחור מהם.

סרטוני משחקיות מתוך הכותר שבהם פגשנו עד כה מצליחים להעיד על כך שהקסם המוזר והממכר של הסדרה לא פג גם לאחר הפסקה ארוכה למדי של חמש שנים – ועכשיו תוכלו גם לוודא שיש לכם את החומרה המתאימה בשביל לחוות את העולם הזה בעצמכם.

המותג המטורלל של Gearbox מדלג לכוכב חדש ומביא לנו גיבורים חדשים -אבל שומר על הסגנון הייחודי של קודמיו

דרישות המינימום של הכותר כוללות מערכת חלונות 7, מערכת חלונות 8 או מערכת חלונות 10 בתוספת ל-6GB של זכרון דינאמי במערכת, מעבד מדגם FX-8350 של או מדגם Core i5-3570 של אינטל, כרטיס מסך מדגם HD 7970 או מדגם GTX 680 – ו-75GB פנויים לאחסון במערכת.

דרישות המערכת נשמעות שפויות, בייחוד ביחס למשחקים חדשים בולטים אחרים שמיועדים להגיע בחודשים שנותרו עד סוף השנה

הדרישות המומלצות אינן מפלצתיות במיוחד (וכנראה מכוונות לרזולוציית 1080p או 1440p בהגדרות גראפיות מיטביות, ולא לרזולוציית 4K בקצב רענון של 60 פריימים בשנייה ומעלה) וכוללות זכרון RAM של 16GB, מעבד Ryzen 5 2600 או מעבד Core i7-4770 וכרטיס מסך מסוג RX 590 או כרטיס GTX 1060.

Borderlands 3 מבטיח לנו מגוון נשקים גדול יותר מאי-פעם וגם הרחבה של עצי היכולות הייחודיים לכל גיבור – וכמובן שיש כבר תוכניות למגוון גדול של תכני DLC עלילתיים שינסו לשחזר את ההצלחות שחוותה הסדרה במסגרת הזו בגלגולים הקודמים שלה

בנוסף לדרישות עצמן, היוצרים הוסיפו לנו פירוט של האפשרויות הגראפיות השונות שיהיו חלק מגרסת המחשבים האישיים של Borderlands 3 – עם אפשרות חשובה להתאמת זווית התצוגה (Field of View) הן במשחקיות "רגלית" והן בנהיגה הרכבים השונים ביקום המשחק, אפשרות להתאמה של גודל ממשק המשתמש בהתאם להעדפות האישיות שלכם, תמיכה בטכנולוגיית ה-FidelityFX של לשיפור איכות התצוגה ללא פגיעה בביצועים, תמיכה בהחלקת קצוות בטכניקת FXAA או TXAA וכמובן תמיכה בתצוגה בכל קצב רענון של התמונה ללא הגבלה.

אי אפשר להכריז על כך בצורה וודאית עד שנחווה את התוצר הסופי, אבל בהחלט נראה כי Borderlands 3 אמור להגיע עם רמת בשלות וליטוש גבוהה עבור שחקני ה-.

Borderlands 3 יגיע למחשבים אישיים מבוססי חלונות ולקונסולות ה- וה-PlayStation 4 ב-13 בספטמבר, וכמו כן מיועד להוות את אחד ממוצרי ההשקה של שירות הסטרימינג כשזה יושק באופן ראשוני בחודש נובמבר.

הדרישות הרשמיות בתמונה מרוכזת אחת, כפי שהופצו באופן פומבי בידי היוצרים

תגיות

תגובה אחת

  1. פחחחח …. שום מילה על RTX?
    מה אין RT?
    לא היו מצגות לפני איזה מילון שנה? _ (משהו עם איזה הר ומדבר,שמש שנעה מעל ואיזה עשב מתגלגל ברוח)?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close