סמוראים ודינוזאורים חינם לכולם - עכשיו ב-Epic Games Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

סמוראים ודינוזאורים חינם לכולם – עכשיו ב-Epic Games Store

לאחר שבוע של הפוגה קלה החלוקות החינמיות היוקרתיות חוזרות – צמד כותרים בשווי מלא של 90 דולר מחכים לכם ללא עלות כלל במהלך השבוע הקרוב

ההדלפה המקורית מתחילת חודש מאי חזתה לנו חלוקה חינמית של המשחק המצליח ARK: Survival Evolved החל מה-4 ביוני – ולמרות שהמידע הזה לא היה מדוייק באופן מוחלט בדיעבד (ב-4 ביוני קיבלנו שבוע צנוע ומתון משהו עם חלוקה של המשחק Overcooked!) הוא בהחלט לא היה שגוי: ARK זמין חינם לכולם ב- Store כעת, יחד עם תוספת מעניינת.

ב-Epic Store מתמחרים את משחק התפקידים וההישרדות הזה, שזכה וממשיך לזכות להצלחה גדולה ב- ונהנה מעשרות אלפי שחקנים פעילים בכל זמן נתון, במחיר מומלץ מלא של 50 דולר – אך מעכשיו ועד ליום חמישי הקרוב, ה-18 ביוני, כל משתמש רשום בפלטפורמה יכול לאסוף אותו מבלי לשלם כלום כאמור. החוויה המלאה של ARK בכל זאת תדרוש השקעה כספית, ראוי לציין, כאשר חבילת ה-Season Pass המקורית של הכותר שמורכבת משלוש חבילות הרחבה נמכרת בעבור 22.5 דולר (חצי מהמחיר המומלץ המלא) ואילו חבילת Season Pass עבור ARK: Genesis שכוללת צמד חבילות הרחבה גדולות חדשות עולה 35 דולר נוספים.

ARK: Survival Evolved

ההשקעה הכספית הנוספת איננה חובה כמובן – לפחות בשלב הראשון תוכלו להוריד ולהתקין את רכיב הבסיס של ARK: Survival Evolved, על מנת להבין האם קרבות עם נשקים עתידיים, דינוזאורים ושאר אגדיים הם רעיון שקורץ לכם או שלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Epic Games Store

משחק אינדי צנוע שהפך לתופעה

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

ARK חגג לאחרונה יום הולדת חמישי מאז ימי ה-Early Access שלו – והוא ממשיך להתפתח ולצמוח ללא הרף, כולל תוכניות לעתיד

הצעה חינמית נוספת, בשווי רשמי מלא של 40 דולר, מציעה תזכורת נוסטלגית לעידן קונסולת ה-Neo-Geo המתקדמת והנחשקת משנות התשעים, אשר הצטיינה בכותרי קרבות מגוונים בסגנון ואיכות שהיו שמורים עד אז רק לאולמות הארקייד – Samurai Shodown NeoGeo Collection היא חבילה של שישה משחקים שונים (כולל אחד שמעולם לא היה זמין לשחקנים בעבר) השייכים לסדרה קלאסית ייחודית, בה הקרבות דורשים דיוק גדול במיוחד ועשויים להסתיים בתוך שלוש או ארבע פגיעות מוצלחות.

זמינות של משחקים חינם כבר מרגע ההשקה הראשון שלהם הוא רעיון מעניין בהחלט שאנחנו שמחים לראות – ואתם מוזמנים בהחלט לתת ל-Samurai Shodown הזדמנות, אפילו אם זו הפעם הראשונה בה אתם שומעים את השם הזה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Epic Games Store

Samurai Shodown NeoGeo Collection

בשבוע הבא, החל מיום חמישי, נחזור לגזרת האינדי עם חלוקה חינמית של המשחקים Pathway ו-The Escapists 2 – ובינתיים נזכיר גם כי יש לכם אפשרות לאסוף את המשחקים Sludge Life ו-Delores: A Thimbleweed Park Mini-adventure ללא עלות בתור תוספת. גיימינג נעים!

Delores: A Thimbleweed Park Mini-adventure

תגיות
Back to top button
Close
Close