סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

מיזם ה-Play at Home של היצרנית לשמירה על בריאותם של גיימרים מכל רחבי העולם נכנס להילוך גבוה עם חלוקה מרשימה במהלך החודש הקרוב – שאותה יוכלו לנצל בעלי PlayStation 4, בעלי PlayStation 5 וגם אלו שרק שוקלים לרכוש לעצמם קונסולה בעתיד

על אף האופטימיות הזהירה כאן בישראל, בהרבה מדינות גדולות ברחבי העולם מגיפת הקורונה עדיין רלוונטית, נפוצה ומסוכנת מתמיד – וזה מדרבן את סוני להרחיב את המיזם אותו הציגה לעולם בשנה שעברה בנסיון לתרום את חלקה הצנוע במאבק במגיפה.

מעכשיו ועד ל-23 באפריל בשעה 05:00 לפי שעון ישראל, כלל הצרכנים באשר הם יוכלו לקבל גישה חופשית (לצמיתות) אל תשעה כותרים שונים שיסייעו להם לשמור על ריחוק חברתי באופן אפקטיבי יותר – אין צורך בקונסולה ספציפית של היצרנית היפנית, ולמעשה אין צורך בקונסולה כלל על מנת להוסיף את היצירות אל הספרייה הוירטואלית.

הרשימה המבורכת כוללת את כותרי ההרפתקאות התת-מימיים Abzu ו-Subnautica, כותר הפעולה Enter the Gungeon, כותר החשיבה והפאזלים המשובח The Witness וכותר הקצב הפסיכודלי Rez Infinite – כל אלו הם משחקי PlayStation 4 שיפעלו גם על קונסולות PlayStation 5 חדשות תודות ליכולות התמיכה לאחור של הפלטפורמה. בנוסף, ישנם ארבעה כותרי PlayStation VR שיפעלו אצל כל מי שמחזיקים בקונסולת PlayStation 4 או PlayStation 5 בתוספת למשקפי המציאות המדומה של סוני ולמצלמה הנדרשת על מנת לאפשר עקיבה אחרי תנועתם במרחב: Paper Beast, Thumper, Moss וכותר הפלטפורמה ההומוריסטי המעולה Astro Bot: Rescue Mission.

לא צריך לחשוב או להתלבט יותר מדי – פשוט הפעילו את הקונסולה שלכם כעת והוסיפו את המשחקים אל הספרייה (אין חובה להוריד אותם באופן מעשי כעת ולגזול מקום פנוי בכונן). אין לכם קונסולה? הורידו את אפליקציית ה-PlayStation, הירשמו ושמרו גם אתם על הכותרים לשימוש אפשרי עתידי

את כל תשעת המשחקים האלו ניתן להפעיל גם בקונסולות PS4 וגם בקונסולות PS5 כאמור, כאשר למעשה כל בעל חשבון פעיל בפלטפורמה של סוני יכול להוסיף אותם אל הספרייה שלו דרך יישום ה-PlayStation למכשירים ניידים – אפילו אם אין לו שום קונסולה של סוני בשלב הזה. במלים אחרות, גם אם אתם מעוניינים לקנות PlayStation 5 ועדיין לא הצלחתם לעשות זאת, שווה לכם לפעול ולאסוף את הכותרים החינמיים כבר עתה לשם שימוש עתידי.

גם כותר הפלטפורמה והפעולה הבלעדי הזה ממשיך להיות זמין בימים הקרובים, לטובת כל מי שפיספסו את ההמלצה הקודמת שלנו

בנוסף, עד ל-1 באפריל בשעה 05:00 לפי שעון ישראל עדיין ניתן לאסוף ללא עלות את כותר הפלטפורמה Ratchet & Clank משנת 2016 – שהחל את מיזם Play at Home המחודש לפני כמה שבועות וזמין גם הוא הן עבור בעלי PlayStation 4 והן עבור בעלי PlayStation 5, כולל רוכשים פוטנציאליים עתידיים כזכור.

החל מה-19 באפריל תגיע המנה העיקרית החינמית הבאה שממש לא כדאי להתעלם ממנה או לפספס אותה – כותר הפעולה וההרפתקאות הנהדר Horizon: Zero Dawn יהיה זמין חינם לכולם בגרסתו המלאה, בתור מתנה שתסייע לפני את ההייפ והעניין לקראת ההשקה המיועדת של פרק ההמשך Horizon: Forbidden West מתישהו במהלך המחצית השנייה של השנה הנוכחית.

הפרק הבא בסדרת Horizon יהפוך למעניין עבור מספר גדול משמעותית של שחקנים עם החלוקה החינמית המתקרבת?

ההכרזה המקורית של סוני על הקאמבק של מיזם Play at Home בשנה 2021 ציין כי הוא ימשיך איתנו עד לחודש יוני – וזה אומר שיש לנו סיבה טובה להאמין שגם אחרי 11 כותרים חינמיים בחודשיים, מהם שני בלעדיים בפרופיל גבוה, לחברה יש עוד תחמושת בתכנון שטרם נחשפה לנו באופן רשמי. צפו לעוד חדשות ועדכונים בהקשר זה בתקופה הקרובה.