נשארים בבית: Assassin's Creed Odyssey חינם לשלושה ימים • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נשארים בבית: Assassin's Creed Odyssey חינם לשלושה ימים

הפרק העדכני בסדרה ההיסטורית המפורסמת של זמין לתקופת נסיון ללא עלות כלל לטובת כל אלו שמחפשים להישאר בביתם ולשמור על שפיות

כמו אנשי ורבים אחרים, גם המפיצה (Ubisoft) מעוניינת לסייע למיליוני חובבי משחקים שתקועים (או לכל הפחות אמורים להיות תקועים) בביתם בזמן זה – והיא עושה זאת עם דילים מעניינים עבור סדרת משחקי Assassin's Creed המפורסמת שלה, כולל הפרק העדכני ביותר עד עתה Odyssey אשר זכה ללא מעט שבחים כשהגיע בסוף 2018.

אם תבקרו בחנות של , בחנות ה- Store או בחנות ה- Store בשלושת הימים הקרובים, עד ליום ראשון ה-22 במרץ – תוכלו להוריד, להתקין ולשחק ב-Assassin's Creed Odyssey ללא כל תשלום – ואף לשמור את ההתקדמות שלכם ולהמשיך בדיוק מאותה הנקודה בה עצרתם במידה ותבחרו לרכוש את הכותר ולשמור אותו בספרייה שלכם לתמיד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

אם תתאהבו במשחקיות ותחליטו להשקיע בה יותר מיומיים וחצי – תוכלו לקבל את כל הגרסאות השונות של היצירה במחירים קורצים למדי: 78.79 שקלים עבור גרסת הבסיס ב- או 19.79 דולר שהם כ-72 שקלים לערך ב-Epic Games Store, ו-151.47 שקלים ב- או 39.59 דולר שהם 145 שקלים לערך עבור ה-Ultimate Edition עם כלל תוספי ה-DLC שנוצרו. שווה ביותר!

למה אתם מחכים? חבל על כל דקה בה אתם לא משחקים ב-Odyssey בחינם!

בנוסף לדיל השווה עבור Odyssey, ב- תוכלו למצוא הנחות גדולות גם עבור כל שאר משחקי המותג Assassin's Creed שיהיו זמינים בימים הקרובים, כך שתוכלו לנצל את ההזדמנות גם על מנת להשלים את הפערים שיש לכם מהעבר.

Assassin's Creed Origins המשובח משנת 2017 נמכר בעבור 59.75 שקלים כבסיס או בעבור 89.75 שקלים לגרסת הזהב השלמה עם כל תוספי ה-DLC למיניהם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

שלישיית משחקי הספין-אוף Assassin's Creed Chronicles אשר מתקדמים במתנקשים בסין, הודו ורוסיה בתקופות היסטוריות שונות, עם תצוגת 2.5 מימדים צדדית – זמינה במחיר כולל מצחיק של 33.66 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Assassin's Creed Chronicles: Trilogy

Assassin's Creed: Black Flag שנחשב גם היום לאחד הפרקים הכי מוצלחים בסדרה יהיה שלכם במחיר התחלתי של 26.86 שקלים, עם מחיר בנוסף של 31.6 שקלים עבור חבילת ה-Season Pass שכולל שישה פרקי DLC נוספים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Assassin's Creed Syndicate מ-2015 זמין במחיר של 47.7 שקלים בתור בסיס – או במחיר 83.7 שקלים לגרסת זהב עם תכנים נוספים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

רוצים עוד דברים בחינם? אין שום בעיה – משחק הפעולה הביזארי משהו Goat of Duty אשר נמצא כרגע בתוכנית ה-Early Access מוצע בחלוקה חינמית ללא הגבלת זמן (כלומר, מעכשיו ולתמיד) עד לסוף החודש, כאשר 88 אחוזי ביקורות חיוביות אמורים לשכנע אתכם כי לא מדובר רק בגימיק זול אלא ביצירה מבדרת ששווה משהו בזכות עצמה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

כן, Goat of Duty הוא משחק פעולה מגוף ראשון (או מגוף שני, ליתר דיוק) בכיכובן של עזים עם זרועות רובוטיות שאוחזות בנשקים מתקדמים – ממש כמו שהייתם מצפים

גם משחק ה-RPG החביב למראה Deiland, שהושק בשנת 2018 ומחזיק ב-77 אחוזי ביקורות חיוביות מהשחקנים, מחולק חינם לתמיד עד ליום שלישי הקרוב, ה-24 במרץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק חינמי נוסף, הפעם לפרק זמן קצוב (עד ל-29 במרץ) ולא לתמיד, הוא כותר מירוצים אלמוני העונה לשם Offroad Racing – Buggy X ATV X . אין לנו יותר מדי מה לספר עליו, אבל אם אתם חובבי הז'אנר כנראה שאין לכם יותר מדי מה לסכן או להפסיד במסגרת ההתנסות הזו. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Offroad Racing – Buggy X ATV X Moto

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close