נשארים בבית: שישה משחקים נוספים בחינם, מעכשיו לתמיד • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נשארים בבית: שישה משחקים נוספים בחינם, מעכשיו לתמיד

גם ב- וגם ב- Store ממשיכים לשדרג לכם את הבילוי בפנים עם חלוקות חינמיות שלא כדאי להתעלם מהן

עוד ועוד יוצרים מכל פינות העולם מתגייסים אל המיזם שנודע לעזור לכמה שיותר אנשים להישאר בביתם בימים אלו, לכל הפחות במדינות בהן הדבר נדרש על מנת להאט את קצב והיקף התפשטות נגיף הקורונה אשר הפך לשם שגור היטב עבור כולנו.

את הספרייה הדיגיטלית שלכם ב- תוכלו להעשיר בימים הקרובים בארבעה כותרים שונים, ששניים מהם משתייכים אל סדרת הפופולרית של Square Enix: גם המאותחל המשובח משנת 2013 שאוחז ב-95 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על 120,000 דעות שונות (!) וגם פרק הספין-אוף Lara Croft and the Temple of Osiris המשוחק מזווית איזומטרית עילית זמינים חינם אין כסף, עד ליום שלישי ה-24 במרץ. שווה ביותר לכל מי שטרם התנסו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק Tomb Raider ב-Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק Lara Croft and the Temple of Osiris ב-Steam

Lara Croft and the Temple of Osiris

שני הכותרים הנותרים שיהיו שלכם חינם לתמיד (אם תזדרזו) הם Headsnachers ההומוריסטי אותו מומלץ לשחק יחד עם חברים – ו-Drawful 2 ההומוריסטי לא פחות שאוחז בממוצע ביקורות טובות עדיף יותר ויהיה זמין לפרק זמן ארוך עד ל-11 באפריל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק Headsnachers ב-Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק Drawful 2 ב-Steam

Drawful 2

בחנות ה- Store אין בינתיים התייחסות רשמית לקמפיין ה-Stay Home הדיגיטלי – אך עדיין תוכלו לקבל שם זוג משחקים חינם במסגרת החלוקה השבועית הפופולרית, בשווי רשמי של לא פחות מ-45 דולר.

המשחק האחד הוא Watch_Dogs, כותר הפשע והעולם הפתוח מבית שמשלב התגנבות, נהיגה, יריות והאקינג יחדיו – ואילו השני הוא כותר ההרפתקאות הסוריאליסטי והמשעשע The Stanley Parable.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק Watch_Dogs ב-Epic Games Store

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק The Stanley Parable ב-Epic Games Store

Watch_Dogs

שתי היצירות הללו יהיו זמינות עד ליום חמישי הקרוב, ה-26 במרץ, בשעה 18:00 לפי שעון – ואז יוחלפו בצמד המשחקים Figment ו-Tormentor x Punisher. גם אם לא שמעתם עליהם בעבר הוא זמינים ללא התחייבות וללא עלות כלל, אז אנחנו ממליצים בחום לחטוף ולשמור לשעות קשות!

Figment

יש גם משחקים נוספים שזמינים חינם, אך לפרק זמן קצוב – כמו Football Manager 2020 שמאפשר לכם לכפר באופן חלקי על החוסר המובהק בדבר האמיתי, אותו ניתן להוריד ולהתקין ב-Steam ללא עלות עד ליום רביעי הקרוב, ה-25 במרץ, בדומה לאופן בו Assassin's Creed Odyssey היה זמין לכל דורש בסוף השבוע החולף.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

Football Manager 2020

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close