נשארים בבית: מבצעים מעולים ב-Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נשארים בבית: מבצעים מעולים ב-Steam

קמפיין מקוון חדש קורא לכמה שיותר אנשים להישאר בבתים בשל סכנות הקורונה – וענקית הגיימינג ב- תורמת את חלקה במהלך עם מיזם הנחות ומגוון הדגמות חינמיות חדשות

כנראה ששמעתם על זה כבר – בקשות חוזרות ונשנות להישאר בבית ולהימנע ככל הניתן מיציאה החוצה בכדי להקטין או להאט את התפשטות נגיף הקורונה. הרבה גורמים מסחריים ברחבי הרשת הצטרפו אל הקריאות הפומביות הללו, ומתיימרים לספק לגולשים תעסוקה ובידור ראויים בכדי לעזור בעמידה במשימה. מרגישים שאתם מטפסים על הקירות בשל חוסר מעש בימים האלה? אנחנו כאן בכדי לסייע – והפעם עם ההצעות מבית .

גולת הכותרת בפלטפורמת ה- הגדולה בימים אלה היא מיזם ה-Spring Festival – מעין תחליף לכנס ה-GDC השנתי אשר בוטל כמו רבים אחרים, שמאפשר לכולנו להתנסות בעשרות רבות של הדגמות חופשיות עבור כותרי אינדי שנמצאים בפיתוח בימים אלו. כל המשחקים זמינים להורדה והתנסות בשלושת הימים קרובים, כל אחד ברמות בשלות שונה כמובן, וכל שנותר לכם הוא להיכנס אל העמוד המרכז את כולם במקום אחד ולהתחיל לבחור וליהנות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ה-Steam Spring Festival

חלק קטן מהמנעד הרחב שממתין לכם ב- – חינם אין כסף

בנוסף להדגמות ללא עלות יש כמובן גם הנחות שונות רבות לרגל סוף השבוע, כמיטב המסורת: משחק הפעולה הפסיכולוגי המהולל Hellblade: Senua's Sacrifice זמין למשל בשליש ממחירו המלא, 37.72 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Hellblade Senua's Sacrifice

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

משחק הפעולה-אימה-הישרדות המעולה מבית קאפקום Resident Evil 2, בגרסת הרימייק המודרנית משנה שעברה כמובן, נמכר בחצי המחיר – 96 שקלים לגרסת הבסיס או 119.5 שקלים לגרסת ה-Deluxe יחד עם עוד כמה תוספות ויזואליות למעריצים האדוקים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק הפלטפורמה המאתגר והמשובח The Messenger שהושק בשנת 2018 ונהנה מ-95 אחוזי ביקורות חיוביות מהשחקנים נמכר בחצי המחיר, 36.97 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

חבילה של 11 משחקים מבית יוצר האינדי המוכר אדמונד מקמילן וכמה חברים שלו, אשר קיבלה את השם ההולם Stay Inside Bundle, נמכרת במחיר של 74.11 שקלים. אם עוד לא חוויתם את האתגר הממכר של משחקי The Binding of Isaac, כעת יש לכם הזדמנות משתלמת בהחלט לעשות את זה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק התפקידים המאתגר בעולם פתוח Outward שהושק לראשונה לפני כשנה נמכר עתה בפחות ממחצית המחיר – 59.98 שקלים במקום 149.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Outward

גם משחק התפקידים האיזומטרי הפופולרי Pathfinder: Kingmaker שהושק במקור ב-2018 נמכר ב-59.98 שקלים לגרסת הבסיס שלו – ובמחיר 166.27 יחד עם ארבע חבילות הרחבה עלילתיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

גם כותר הפעולה המפתיע לטובה Darksiders: Genesis, שהגיע אלינו בדצמבר 2019 ומחזיק בממוצע נאה עם 85 אחוזי ביקורות חיוביות, זוכה להנחה של רבע ממחירו ההתחלתי התחרותי – ויהיה שלכם כעת בעבור 83.21 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Darksiders Genesis

אם תרצו עוד מהמותג Darksiders תוכלו לרכוש את החבילה המקיפה, הכוללת את הגרסאות המשופרות המודרניות עבור Darksiders המקורי ו-Darksiders 2 וכמו כן את Darksiders 3 מסוף שנת 2018 בגרסת ה-Deluxe – במחיר כולל של 103.35 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

גם הפעם נמליץ לא להסתפק בהכרח אך ורק בהמלצות האישיות שלנו ולהיכנס אל עמוד המבצעים השלם בכדי לבחון את ההיצע בעצמכם. מצאתם הצעות שוות שאנחנו התעלמנו מהן? בואו לספר לכולם בתגובות!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Steam

תגיות
Back to top button
Close
Close