בואו לנסות את הרימייק המרשים עבור Resident Evil 3 - ללא עלות • HWzone
גיימינג

בואו לנסות את הרימייק המרשים עבור Resident Evil 3 – ללא עלות

הדמו עבור היצירה החדשה מבית Capcom גורף שבחים רבים – ומצפה לכם ב- כעת

עולם הגיימינג הוא אחד מהבודדים אשר ממשיך להתנהל כרגיל, או כמעט כרגיל, בימים אלה – ואחרי ההשקה המוצלחת עד מאוד של Eternal למחשבים אישיים ולקונסולות אנו מתקרבים אל המשחק הגדול הבא בתור: רימייק מבטיח של Resident Evil 3 שהושק לראשונה ב-1999.

הגרסה המלאה של Resident Evil 3 המודרני, אשר נולד בעקבות ההצלחה המרשימה של רימייק דומה עבור Resident Evil 2 שהגיע לשוק לפני כשנה, מיועדת להשקה ב-3 באפריל 2020, בעוד מעט פחות משבועיים – ובינתיים שחקנים יכולים להעביר את הזמן ולהתלבט האם יש הצדקה לרכישה עם הדמו אשר הושק ב-.

אחד מהרעים המפורסמים ביותר בעולם הגיימינג כולו עומד בפני קאמבק גדול

כמו Resident Evil 2 החדש, גם Resident Evil 3 משוחק מגוף שלישי בהתבסס על מנוע ה-RE Engine המרשים (אשר ערך את הופעת הבכורה המסחרית שלו ב-Resident Evil 7 ב-2017), ומציע שחזור של עלילות השוטרת לשעבר ג'יל ולנטיין בזמן שהיא מנסה להימלט מאימת ה-Nemesis העוצמתי – בתוספת עם מצב מרובה משתתפים חדש ומסקרן בשם Resident Evil: Resistance הכולל חוויה א-סימטרית עם ארבעה שחקנים אנושיים שמנסים לשרוד במבוך אותו מתפעל דרך מצלמות שחקן אנושי חמישי.

את הדמו ניתן להשלים בפחות משעה, אך הוא עושה עבודה טובה בהמחשת מאפייני המשחקיות שמחכים ביצירה השלמה – שיעזרו לשחקנים להחליט האם מחיר מומלץ רשמי גבוה למדי של 287 שקלים הוא מוצדק או מגוחך

 

גרסת ההדגמה קיבלה את השם Resident Evil 3: Raccoon City Demo – ועם 92 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על יותר מ-6,500 דעות של שחקנים בהחלט נראה כי המפתחת נמצאת בדרך הנכונה לעוד להיט. הספקתם להתנסות בעצמכם? שוקלים לרכוש את הגרסה המלאה לקראת ההשקה? בואו לשתף איתנו בתגובות!

לחצו כאן למעבר אל עוד המשחק ב-Steam

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close