נשארים בבית: חבילת משחקי Capcom משובחת במחיר מעולה • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נשארים בבית: חבילת משחקי Capcom משובחת במחיר מעולה

עוד הזדמנות גיימינג איכותית ממתינה לכם בימים הקרובים – יותר מ-12 כותרים של המפיצה היפנית המצליחה במקום אחד ובזול

המבצעים ב- עליהם סיפרנו לכם לא הרשימו אתכם יתר על המידה? החבילה החדשה מבית המיזם אמורה לעשות את העבודה, בייחוד אם אתם מחבבים כותרי אקשן מהירים.

חבילת ה-Humble Mega Bundle כוללת שלוש רמות תשלום שונות כמיטב המסורת – ועבור סכום מצחיק של דולר אחד תוכלו לקבל בה את חבילת משחקי Mega Man Legacy Collection, כותר הפעולה המלהיב Strider ואת הפרק הראשון במשחק Resident Evil Revelations 2.

Strider

בתשלום של 11.36 דולר ויותר, כ-42 שקלים, החבילה הופכת למעניינת הרבה יותר – תקבלו גם את המשחק Resident Evil Revelations, הרימייק עבור Resident Evil 0, חבילת Mega Man X Legacy Collection, השלמה של כלל פרקי Resident Evil Revelations 2 (כך שהכותר יהיה אצלכם בשלמותו, בעצם) וכמו כן גם קופונים להנחה של 50 אחוזים לרכישתם של Resident Evil 2 בגרסתו המחודשת ו-Devil May Cry 5 בחנות ה-Humble Store.

Resident Evil Revelations 2

עם ההנחות המדוברות תוכלו לרכוש גם את Devil May Cry 5 וגם את הרימייק של Resident Evil 2, שניהם משחקים עדכניים ומשובחים בהחלט, במחיר של 20 דולר עבור כל אחד – וזה זול יותר ממחירי המבצע הנמוכים ביותר אשר נצפו עבורם ב- עד כה.

Devil May Cry 5

תשלום של 20 דולר, קצת פחות מ-75 שקלים, או יותר – ישלים לכם את הסט האיכותי עם שישה מוצרים נוספים: חבילת ה-Street Fighter 30th Anniversary Collection שמורכבת מ-12 משחקי קרבות אגדיים, כותר הפלטפורמה המודרני Mega Man 11 שזכה להצלחה רבה תודות לשמירה על הסגנון הויזואלי המוכר מכותרי העבר של הסדרה, הרימייק עבור Resident Evil המקורי, משחק התפקידים הייחודי והמעניין Dragon's Dogma: Dark Arisen, הכותר Dead Rising 4 שהושק במקור בסוף 2017 וגם Devil May Cry 4 Special Edition המהווה גרסה משופצת ומעודכנת לכותר הפעולה הנודע.

Dead Rising 4

מעל ל-40,000 חבילות דיגיטליות שכאלו נמכרו עד כה, בסכום כולל של יותר מ-450,000 דולר, והדיל יהיה זמין למשך תשעה ימים נוספים עד ליום שלישי ה-31 במרץ בשעות אחר הצהריים. כלל המשחקים במערך יוענקו לכם בתור קודים להפעלה בהתבסס על חשבון ה-Steam שלכם וכולם נתמכים במחשבים אישיים מבוססי בלבד. קאפקום (Capcom) לא ממש אוהבת את האלטרנטיבות הפופולריות פחות בעולם הגיימינג ב-, כך נראה.

חושבים שיש ברשת דיל גיימינג טוב יותר בעבור 75 שקלים כרגע? בואו לשתף עם כולם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חבילת המשחקים ב-Humble Bundle

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close