נפילה נוספת עבור Bethesda? משחק הפעולה הטרי מאכזב בביקורות • HWzone
גיימינג

נפילה נוספת עבור Bethesda? משחק הפעולה הטרי מאכזב בביקורות

Rage 2 היה אמור להיות מעין גרסת עולם פתוח מבריקה של – אך בפועל לא כולם מתלהבים מהתוצר הסופי אשר זוכה לממוצעים נמוכים יותר מקודמו

אחרי Fallout 76 שהצליח לאכזב המוני מעריצים בשינויים תמוהים ומיותרים לנוסחה מבוססת ומוכחת קיווינו לראות את מפיצת המשחקים האמריקאית Bethesda חוזרת לתלם השנה באמצעות משחק פעולה איכותי ומרענן – Rage 2. זה לא ממש קרה, לפחות בעיני קבוצה גדולה של שקיוו לראות גרסה משודרגת של המאותחל ואהוב משנת 2016.

Bethesda אימצה אל את משחק הפעולה בעולם פתוח שהושק בשנת 2010 בידי חברת id Software הנודעת, גייסה את המפתחת השבדית Avalanche Studios המוכרת מסדרת Just Cause ומהמשחק Mad Max  – ויצרה קאמבק שנראה מבטיח בהחלט בסרטוני המשחקיות הראשוניים, עם כוחות הרסניים, נשקים מגוונים ותנועה זריזה ומלוטשת.

אקשן איכותי – אך ללא עלילה סוחפת ועם נטייה ברורה לחזרתיות

החודשים חלפו ומועד ההשקה הרשמי הגיע – ואז התחלנו לקבל את התגובות עבור המוצר המוגמר ולא עבור טעימה קטנה ותלושה מתוך היצירה, אשר הצליחו להפתיע אותנו ולא במובן החיובי. בדומה למשחק עולם פתוח אחר בפרופיל גבוה שהושק בתקופה האחרונה, גם Rage 2 זכה לנקודות שליליות על כך שעולמו מרגיש ריק ומשעמם ביותר מדי הזדמנויות, עם משימות שחוזרות על עצמן בשינוי קל וללא ייחוד אמיתי ועלילה שאינה מעניינת מספיק בכדי לדחוף קדימה.

העולם הפתוח מרשים, אך כולל מעט מדי סיבות ממשיות להשקיע את הזמן והמאמץ בלחקור אותו

Rage 2 אוחז כעת בממוצע ציוני ביקורות של 73 מתוך 100 לגרסת ה-PC, לפי האתר Metacritic, ובממוצע נמוך אף יותר של 68 מתוך 100 לגרסת ה-PlayStation 4 – עם ממוצעים נמוכים אף יותר של 5.5 מתוך 10 ו-5.8 מתוך 10 בהתאמה מטעם השחקנים עצמם שמצטרפים על 55 אחוזי ביקורות חיוביות בלבד בפלטפורמת ה-Steam. למרות ההבטחות הגדולות והפוטנציאל, נראה כי בת'סדה ואנשיה לא ממש הצליחו לרצות את כולם – והביאו אל החנויות משחק שלא מצליח להתעלות על קודמו, שתויג אף הוא בתור הבטחה בלתי ממומשת בזמנו.

Rage 2 אינו משחק גרוע, אך יתכן מאוד כי הוא יהווה את החלק הסופי והאחרון במותג הפעולה הזה – כאשר לא בטוח האם מישהו באמת יצטער על כך או יתגעגע. אתם כבר ניסיתם את הכותר? בואו לספר מה הרשמים שלכם בתגובות.

האם תכני DLC חינמיים מסויימים יצליחו לשפר את דעת הקהל במעט?

תגיות
Back to top button
Close
Close