גדול פי 4 מקודמו ומיועד למשחק יחד עם חברים: הכירו את Fallout 76 • HWzone
גיימינג

גדול פי 4 מקודמו ומיועד למשחק יחד עם חברים: הכירו את Fallout 76

המשחק החדש, ששמו נחשף לפני מספר שבועות, מבטיח להציע עולם פוסט-אפוקליפטי עם סגנון וגישה מרעננים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


היכונו: Fallout חוזר בסוף השנה, ובגדול. ההכרזה הגדולה ביותר של עבור 2018, לצידו של Rage 2 הטרי, הייתה זו של Fallout 76 – משחק פעולה-הישרדות חדש מבית הסטודיו שפיתח את Fallout 3 ו-Fallout 4, שינסה להציע גישה וסגנון שונים מאלו שהתרגלנו לקבל מהמותג מאז שנת 2007.

Fallout 76 יציע עלילה המתרחשת בשנת 2102, מוקדם יותר מכל שאר משחקי סדרת Fallout עד היום ורק 25 שנים לאחר המלחמה הגרעינית הקטלנית שהשמידה את רוב הציוויליזציה בארצות הברית, כשראשוני הניצולים מתחילים לצאת מהבונקרים התת-קרקעיים (או כספות) בהן התחבאו.

Fallout עם דגש גדול יותר על אקשן ופעולה – וגם שיתוף פעולה עם אחרים

המשחק ישים דגש על שיתוף פעולה מקוון בין שחקנים בקבוצות של עד ארבעה, בסדרה שעד היום התמקדה באופן כמעט בלעדי בחוויות לשחקן בודד – ויתרה מזאת, הוא יכלול מספר מינימלי של דמויות אנושיות שנשלטות על ידי המשחק ואיתן ניתן לתקשר, כשהדגש יהיה ביחסים בין שחקנים "בשר ודם" שיימצאו במסגרת אותו שרת ייעודי, ובין מוטציות, מפלצות ושאר אוייבים מסוכנים שיסתובבו להם בשטח אשר יהיה מאסיבי במיוחד.

שרתים בהם עשרות או מאות שחקנים ודרישה לחיבור לרשת בכל זמן מזכירים במידה רבה את הבסיס שמשמש את משחקי סדרת Destiny

Fallout 76 יהיה זמין למשחק גם בתור שחקן בודד, שאינו מעוניין או זקוק לחברתם של שחקנים נוספים בכדי להתמודד עם השממה הרדיואקטיבית של מדינת וירג׳יניה – אך כלל השחקנים יהיו חייבים בחיבור קבוע לרשת האינטרנט ולשרתיה של בכדי לשחק, לצערם של כל אלו שלא ממש מחבבים את הגישה השנויה במחלוקת. מבחינת המאבק בפריצה והפצה פיראטית מדובר בשינוי חיובי – אך הרבה פחות חיובי בכל הנוגע לגמישות עבור השחקנים עצמם.

הפרק החדש מבוסס על אותו מנוע Creation שראינו גם ב-Fallout 4 (וב-Skyrim לפני כן), ומיועד להגיע למחשבים האישיים ולקונסולות של סוני ושל ב-14 בנובמבר 2018. עוד סיפור הצלחה ל-, או שדווקא לא? בואו לספר מה אתם חושבים בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close