נחשים ומכוניות מירוץ: משחק חינם וחבילה מעולה ב-Humble Bundle • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נחשים ומכוניות מירוץ: משחק חינם וחבילה מעולה ב-Humble Bundle

בואו להתרשם מכותרי מירוצים איכותיים במחיר זעיר – ולאסוף את המשחק המרענן Snake Pass ללא עלות כלל

החלוקות החופשיות של משחקים הן נדיבות ונרחבות במיוחד בימים אלו – ואתם תזדקקו להיות זריזים על מנת ליהנות מהן באופן המלא והמשתלם ביותר.

לפני הכל, נותרו שמונה שעות אחרונות (עד לשעה 20:00 היום, לפי שעון ישראל) בהן כל המשתמשים הרשומים לפלטפורמות ה-Humble Store וה-Humble Bundle יוכלו לאסוף חינם קוד להפעלה של משחק הפלטפורמה הפיזיקלי Snake Pass בחשבון ה- שלהם – משחק צבעוני וחביב משנת 2017 (בעלות מומלצת רשמית של 20 דולר) בו תשלטו על נחש ותביאו לידי ביטוי את המאפיינים הפיזיים הייחודיים שלו על מנת להתגבר על מגוון אתגרים ומכשולים.

זה מעניין, זה מיוחד – וזה חינם לגמרי, אז אין לכם שום סיבה לוותר על ההזדמנות הזו לטעמנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר באתר ה-Humble Bundle

Snake Pass

לאחר שתפעילו את המשחק בספריית ה- האישית תוכלו להתפנות לבחינת חבילת גיימינג חדשה ומשתלמת מאוד שזמינה במיזם ה- עתה – עם מגוון נהדר של כותרים מ-Codemasters הבריטית.

במחיר של דולר יחיד תקבלו גישה לארבע משחקים מסגנונות שונים – כותר המירוצים הקליל Toybox Turbos שיקרוץ גם לקהל שחקנים צעיר מהרגיל, כותר המירוצים GRID Autosport שמיועד לגיימרים מבוגרים מעט יותר, כותר הפעולה והפנטזיה החביב Overlord 2 וכותר הפעולה הצבאי הטקטי Operation Flashpoint: Dragon Rising.

Toybox Turbos

אם תשלמו 5.83 דולר  (כ-20 שקלים) או יותר תקבלו התרחבות משמעותית אל עולם המירוצים והרכבים – עם Dirt Rally המשובח, כותר מירוצי הפורמולה F1 2018 ביחד עם חבילת DLC אחת מרבות שנוצרו עבורו וכותר המירוצים Dirt 4 יחד עם זוג חבילות DLC שלו.

בתשלום של 15 דולר, כ-55 שקלים, תשלימו את הפאזל עם זוג משחקי מירוצים עדכניים עוד יותר – F1 2019 ו-Dirt Rally 2.0 שהושקו שניהם במהלך השנה שעברה, במחירים שגבוהים לבדם פי כמה מעלות החבילה השלמה הזו שבמסגרתה עם זמינים עכשיו. במילים אחרות, זה הוא דיל אדיר שמומלץ מאוד לבחון, גם אם כבר יש בבעלותכם כמה מהיצירות שזמינות בפנים.

F1 2019

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

Dirt Rally 2.0

חבילה מעניינת נוספת שזמינה במערכת ה-Humble תספק לכם גישה ל-11 משחקי אינדי שונים בעבור 11 דולר בלבד, כלומר בפחות מארבעה שקלים לכל אחד מהם – זו ה-Humble Plug In Digital & Dear Villagers Bundle.

משחקים צנועים וטובים במחירים קטנטנים – נותרו לכם עוד תשעה ימים להחליט האם את רוצים לשלם עליהם או שלא ממש

בדולר אחד תקבלו ארבעה כותרים: Impulsion, Away: Journey to the Unexpected, Splasher ו-Strikers Edge.

Streets of Red: Devil's Dare Deluxe

בתשלום של 4.67 דולר או יותר ההיצע יורחב לשמונה כותרים, עם תוספת של Mana Spark, Roof Rage, Old School Musical ו-Streets of Red: Devil's Dare Deluxe.

Dead in Vinland

במחיר של 11 דולר תקבלו עוד שלוש יצירות, שהן פופולריות מעט יותר מכל השאר ברשימה זו: משחק ההרפתקאות והמתח Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, משחק האסטרטגיה וההישרדות Dead in Vinland ומשחק הפעולה והפארקור Hover.

Hover

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

לקינוח, תוכלו להעיף מבט גם על ההיצע של יוני בשירות ה-Humble Choice בתשלום חודשי שמתחיל מ-15 דולר – עם GRID המאותחל של שנת 2019 במהדורת Ultimate Edition שלמה, משחק ההרפתקאות המדליק Supraland, משחק הפעולה הפסיכולוגי המוערך Hellblade: Senua's Sacrifice, משחק הפלטפורמה המאתגר The Messanger, משחק האסטרטגיה Assault Squad 2: Men of War – Warchest Edition ועוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים בשירות ה-Humble Choice

תגיות
Back to top button
Close
Close