נוסטלגיה מכל הלב: EA מראה איך עושים זאת נכון עם Command & Conquer Remastered

הגרסאות המחודשות ל-Command & Conquer ו-Red Alert זוכות לחיבוק מהמעריצים הוותיקים ומהמבקרים כבר מהרגע הראשון להשקה

הנה משהו שנכתב ונאמר רק לעתים נדירות בתקופה האחרונה – EA Games עשתה את זה כמו שצריך והצליחה לספק לגיימרים בדיוק את מה שהם רצו. חבילת Command & Conquer Remastered Collection הושקה באופן רשמי וזוכה לתגובות חיוביות באופן גורף, לשמחתנו.

החבילה החדשה זמינה לרכישה הן דרך חנות ה-Origin והן דרך החנות של Steam (ללא צורך בחשבון או ביישום Origin פעילים על מנת לשחק), ללא הגנות קבצים מתקדמות (Denuvo), כאשר נראה שהתמחור הנוכחי נוטה באופן מובהק לכיוון הפלטפורמה האישית של המפיצה – מחיר של 20 יורו (כ-80 שקלים) ב-Origin עם אפשרות מקבילה לקבלת גישה מלאה לכותר במסגרת מינוי לפלטפורמת Origin Access Premier, לעומת מחיר של 130 שקלים ב-Steam.

תמורת העלות הזו תקבלו גרסאות מודרניות של Command & Conquer המקורי ושל Red Alert המקורי, אשר שופצו מקצה לקצה גם בהיבט המשחקיות, סרטוני המעבר המוכרים היטב, התפריטים והממשקים – הכל נעשה בהשקעה ותשומת לב ניכרים, תוך כבוד למקור ומגוון קריצות קטנות למעריצים וותיקים שגם מחזירים אהבה. היצירה זינקה אל המקום הראשון ברשימת רבי המכר בחנות של Steam באופן מיידי, ונהנית כעת מ-91 אחוזי ביקורות חיוביות מ-3,000 שחקנים שכבר הספיקו לתת את התייחסותם בתוך פחות מיממה מרגע ההשקה.

כל מה שהיה טוב ומוצלח אי-שם באמצע שנות התשעים חוזר – עם העדכונים הנכונים שמסייעים לחוויה להרגיש מוכרת אך גם מודרנית ונוחה מספיק עבור העידן החדש

ב-EA Games לא הסתפקו בהשקה המקבילה בשתי פלטפורמות PC, והפיצו בפומבי גם את קוד המקור המלא של הגרסה החדשה – כך שקהילת המודינג תוכל לקבל את מלוא המידע והכלים בכדי ליצור תכנים חדשים, עדכונים ושיפורים במהירות ובאפקטיביות מוגדלים. נקודת זכות נוספת עבור מי שזכתה בעבר בתואר הבלתי רשמי המפוקפק 'החברה המרושעת ביותר בארצות הברית', במשך מספר שנים ברציפות.

גם המבקרים המקצועיים מעריכים את העבודה שנעשתה על צמד משחקי האסטרטגיה הקלאסיים משנות התשעים, כך נראה – עם ציון ממוצע של 83 מתוך 100 באתר Metacritic נכון לעכשיו, שמלווה באופן נדיר למדי בממוצע טוב אפילו יותר של 88 מתוך 100 מהגולשים הפרטיים.

הסברים על איך משחקים מעידים על תקווה של היוצרים לכך שההשקה החדשה תביא הרבה קהל חדש וצעיר לעולם של C&C

למעשה, נראה כי התלונה המשמעותית היחידה שניתן למצוא עבור Command & Conquer Remastered Collection (פרט לבאגים ובעיות טכניות קלות יחסית אשר מלוות באופן בלתי נמנע כמעט כל השקת משחק מודרנית) היא על היעדר התמיכה במצבי משחק תחרותיים ברשת LAN מקומית – אם כי גם זו יכולת שנמצאת בתכנון עבור המשחק להמשך הדרך, ופשוט לא הייתה בשלה ומוכנה בזמן למועד ההשקה המקורי.

אנחנו שמחים מאוד לגלות כי המורשת של אולפני Westwood נמצאת בידיים טובות, גם כשחלפו כמעט 17 שנים מאז שהם הפסיקו להתקיים – וכעת תוהים מתי כבר נקבל את ההכרזה על גרסת ה-Remastered המתבקשת של Red Alert 2 האגדי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

אתם כבר רכשתם והתחלתם לשחק? בואו לדבר על כך בתגובות