הפתעות מעודכנות ב-Steam: משחקים חינם ומבצעים ברשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

הפתעות מעודכנות ב-Steam: משחקים חינם ומבצעים ברשת

בואו ליהנות מהפרקים הקודמים בסדרת משחקי הפעולה המוטרפת במחירים נהדרים, לשחק ב-DayZ בחינם, לבדוק חבילת משחקים מבית Bandai Namco ולאסוף עוד כמה כותרים חביבים ללא עלות כלל

חגיגות הגיימינג בסוף השבוע הנוכחי הן נרחבות ומגוונות עד מאוד, ואנחנו שוב כאן על מנת לעשות לכם חיים קלים ולסייע לכם לדעת את הכל.

בפלטפורמת תוכלו להוריד ולהתקין ביומיים הקרובים, פעם נוספת ללא עלות, את משחק ההישרדות המקוון הפופולרי DayZ – ואז לרכוש אותו במחיר בסיסי של 101.97 דולר או במחיר של 127.73 לגרסה הכוללת גם את המפה העדכנית שנוספה Livonia.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

DayZ

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

לרגל חשיפת המשחקיות ותאריך ההשקה המיועד עבור Serious Sam 4 (בחודש אוגוסט הקרוב), אנו מקבלים הזדמנות להיזכר בכל שאר הפרקים האלימים והמאתגרים בסדרה במחירי מציאה אמיתיים: הנחה של 90 אחוזים עבור Serious Sam 3: BFE וחבילת Serious Sam השלמה עם כל הפרקים העיקריים וכל כותרי הספין-אוף השונים שצבר לעצמו המותג בעלות כוללת של 97.57 שקלים.

במקביל, תוכלו ליהנות מארבעת גרסאות ה-VR של Serious Sam (הרימייק במציאות מדומה לשני המשחקים הראשונים, גרסת המציאות המדומה של BFE ו-The Last Hope שהוא משחק בלעדי נפרד עבור תחום המציאות המדומה) בעלות של 22.49 שקלים כל אחת – ובמחיר נהדר של 53.96 שקלים עבור כולן יחדיו.

Serious Sam Complete Pack – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

Serious Sam 3: BFE

Serious Sam VR Bundle – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

את גרסת ה-Definitive Edition השלמה של המשחק Shadow of the תוכלו להשיג עתה במחיר שיא נמוך חדש – 69.28 שקלים בלבד, כאשר חבילת השלמה והמלאה עם כל הכותרים וכלל התוספות שאי-פעם נראו תחת המותג בעבור עלות כוללת של 171.31 שקלים, עם הנחות יחסיות על כל רכיב בחבילה שכבר קיים אצלכם בספרייה הדיגיטלית כמובן.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Tomb Raider Collection – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

סיימתם את הסיבוב שלכם ב-Steam? מוזמנים לגשת את פלטפורמת המשחקים הצנועה IndieGala, בה ממתינים לכם שלושה כותרים נוספים בחינם – משחק ניהול שדות תעופה בשם Airport Madness: World Edition, משחק חשיבה ופלטפורמה מגוף ראשון בשם Construct: Escape the System ומשחק הקרבות הימיים החביב Naval Warfare. יש סיכוי לא רע שמעולם לא שמעתם על השלושה האלו עד היום, אבל זה בחינם וללא שום התחכמויות ותנאים נסתרים – אז שמרו אותם לעצמכם ליום גשום!

Airport Madness: World Edition – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-IndieGala

Construct: Escape the System – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-IndieGala

Naval Warfare – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-IndieGala

Construct: Escape the System

התחנה האחרונה שלנו היא באתר מיזם ה- האהוב, בו זמינה חבילת משחקים טרייה מהמפתחת והמפיצה Bandai Namco – ובה עד שמונה משחקים שונים שיעלו לכם יחד 15 דולר בלבד, שהם כ-55 שקלים ופחות משבעה שקלים לכל אחד מהם.

תמורת דולר אחד תקבלו את המשחקים Pac-Man 256, Enslaved: Odyssey to the West ו-Get Even, בעבור 10.58 דולר יתווספו לרשימה גם המשחקים RAD, Katamary Damacy Reroll ו-hack//G.U. Last Recode – ובמחיר של 15 דולר או יותר תהנו גם מכותר הקרבות הנהדר Tekken 7 ומכותר התפקידים Tales of Berseria.

Enslaved: Odyssey to the West

אם תחליטו לשלם מחיר של 25 דולר עבור החבילה תזכו לגישה גם לכותר האימה הייחודי The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, שהושק במקור לפני פחות משנה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

Tekken 7

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close