משחק החלל של יוצרי Skyrim - גם לדור הנוכחי וגם לדור הבא • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

משחק החלל של יוצרי Skyrim – גם לדור הנוכחי וגם לדור הבא

מנהל סטודיו הפיתוח המפורסם של חברת מבהיר את הכיוון עבור המשחק המסתורי Starfield

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בין שלל המשחקים שהציגה Bethesda בתחילת החודש שעבר בלט השם Starfield, גם בשל היותו מותג חדש ראשון מאז שנת 1994 שמפותח בחברה, על ידי אותו צוות שאחראי על משחקי The Elder Scrolls האדירים – וגם משום שכותר זה הוגדר בתור "שלב הביניים" שמפריד בינינו לבין בואו של Elder Scrolls 6.

במעמד ההשקה קיבלנו רק טיזר קטן שהבהיר כי מדובר במשחק פעולה-תפקידים שיקח אותנו אל כוכבי לכת חדשים, אך שילובו יחד עם התבטאות של טוד האוורד, מנהל  Game Studios הנודע, על כך ש-Starfield מיועד להוות את חוויית הדור הבא, שלחה את הרשת לנחשול של נסיונות ניחוש אודות עיתוי ההשקה המיועד – גם של המשחק הזה אבל גם (ואולי אפילו בעיקר) של Elder Scrolls שיגיע אחריו.

Starfield הוא אחד המשחקים הראשונים בשוק שנחשפים עבור דור הקונסולות הבא

כעת, האוורד סיפק הסבר רשמי לדבריו אותם אמר על הבמה בתערוכת E3 – חוויית הדור הבא מתייחסת גם למשחקיות עצמה, שצפויה לספק לשחקנים עולם (או יקום) גדול יותר מאי פעם עם אינספור הרפתקאות ועיסוקים שונים, אבל גם לפלטפורמות שעבורן יהיה הכותר יהיה זמין: Starfield אכן מפותח עבור דור ביתיות חדש, אך צפוי לזכות לגרסאות ותמיכה גם בדור הנוכחי שזמין בשוק.

ברשת מאמינים כי לא נראה חשיפה (והשקה) של דור מכונות גיימינג סלוניות חדש לפני סוף שנת 2020, וזה גם גוזר את מועד ההשקה האפשרי למשחקיה החדשים של Bethesda

השקה של משחק בתקופת בין המיצרים בין דור מבוסס ופופולרי של מכשירים לבין דור חדש, משוכלל ויוקרתי יותר שיאפשר להגשים פוטנציאל טכני מתקדם הרבה יותר עשויה להיות רעיון חכם ומוצלח מאוד – רק תשאלו את Rockstar Games ו- V אשר הפך לאחד מסיפורי ההצלחה הגדולים בהיסטוריה בין היתר תודות למהלך דומה.

The Elder Scrolls 6 יהיה כותר עבור הדור הבא בלבד, כך מסתמן – אם כי לא ממש נופתע לראות נסיון להתאים גם אותו לכמה שיותר מערכות שונות

המידע הטרי הצנוע הזה מצביע כנראה על השקה של Starfield לא לפני שנת 2020, בהתאם להערכות כי קונסולות חדשות לא יגיעו בשנה הבאה – וזה משהו שמאפשר להניח בזהירות כי את היורש המובטח ל-Skyrim לא נראה לפני שנת 2022, כלומר עוד ארבע שנות המתנה או יותר מהיום, ו-11 שנות המתנה בסך הכל. אאוץ׳.


תגיות
Back to top button
Close