בואו לצפות: Command & Conquer ו-Warcraft 3 נראים נהדר בגרסאות המודרניות שלהם • HWzone
גיימינג

בואו לצפות: Command & Conquer ו-Warcraft 3 נראים נהדר בגרסאות המודרניות שלהם

סרטונים טריים מעניקים לנו הצצה ל-Command & Conquer, Warcraft 3 ועוד כמה כותרי אסטרטגיה נודעים בגרסאותיהם המודרניות המבטיחות

משחקי אסטרטגיה בזמן אמת רחוקים מימי הזוהר שלהם, ומהווים ז'אנר שולי יחסית בעידן הנוכחי של משחקי פעולה מהירים, ססגוניים ומקוונים – וזה עשוי להסביר מדוע ההשקות הכי מדוברות בתחום הן דווקא של חידושים עבור אותם להיטי עבר גדולים, ולא בהכרח של יצירות חדשות בתחום שלא בהכרח יצליחו לחדש ולהלהיב דור חדש של צעירים.

Warcraft 3: Reforged הוא היצירה הבאה מבית , שטרם קיבלה תאריך השקה רשמי אך אמורה לנחות בחנויות במהלך השנה הנוכחית לכאורה – אחרי העבודה הטובה וההצלחה היחסית של StarCraft Remastered שהעניקה חיים חדשים לכותר המדע הבדיוני הקלאסי משנת 1998, ששכנעה את חברת האם לשמור על צוות הפיתוח ולהעניק לו הזדמנות לחדש גם את Reign of Chaos ו-The Frozen Throne שהיוו להיטי ענק בתחילת המילניום הנוכחי.

הרבה זמן עבר מאז שמשחקי אסטרטגיה פרחו כך – נו אז מה אם מדובר באותן יצירות בדיוק שחוזרות לסיבוב נוסף?

הגרסה המודרנית תתמוך ברזולוציות של עד עם שידרוג של כל האספקטים הויזואליים, ממשק משתמש מעודכן שמיועד להציע אפשרויות מודרניות שונות שיקלו על החיים של השחקנים – וכמובן תציע את כל מצבי המשחק העלילתיים המקוריים מ-Warcraft 3, בתוספת לתמיכה במצבי משחק מקוונים בהתבסס על המאפיינים העדכניים של פלטפורמת Battle.net, ואפילו עורך מפות עדכני שיתמוך בכל מה שיצרו חובבים ומעריצים בעבר מצד אחד, ויאפשר יצירה של אינספור שלבים ומצבי משחק חדשים נוספים מצד שני. עד שנקבל את מועד ההשקה המיוחל, יש לנו סרטוני משחקיות ארוכים וטריים שבהחלט מעלים בנו תחושות נוסטלגיות חמימות.

פרויקט מלהיב שני נועד לספק לנו גרסה מודרנית של להיט אסטרטגיה וותיק אפילו יותר – Command & Conquer המקורי משנת 1995, שיהווה צעד ראשון בדרך לחידוש פרקים נוספים בסדרה המפוארת (Command & Conquer: Alert, עם פוטנציאל להתרחבות נוספת במורד הדרך).

טיזר משחקיות ראשון של תוצרי העבודה משתי מפתחות שונות מציג סצינה קצרה באיכות המקורית שלה, ומיד לאחר מכן באיכות המשופרת העדכנית שלה. לא מדובר כאן על מהפכה, והמשחק ללא ספק עדיין נראה וותיק, אך מדובר בגרסה הרבה יותר נעימה לעיני המשתמש המודרני, כאשר עדכונים קלים עבור המשחקיות עצמה יוכלו להפוך את החזרה אל ימי שנות התשעים העליזים לרלוונטית עבור מספר גדול הרבה יותר של חובבי משחקים וותיקים וצעירים כאחד.

חידושים נוספים שנמצאים בפיתוח בימים אלו בתחום כוללים את Age of Empires 2: Definitive Edition מבית , שינסה להמשיך את הקו המוצלח שראינו ב-Age of Empires: Definitive Edition המקורי שהגיע בשנה שעברה – וגם Praetorians HD שיאפשר לכם לתרגל טקטיקות צבאיות עתיקות יומין בתור מפקד רומאי ו-Commandos 2 HD שיציע סוג שונה בתכלית של אסטרטגיה בזמן אמת, אך מסקרן ומבטיח לא פחות מבחינתנו.

תגיות

תגובה אחת

  1. מזכיר לי את הדיון הבא?

 

ציטוט של RoronoaZoro

עד שישחררו את הRemastered יש את הCommand & Conquer™ The Ultimate Collection בOrigin רק לא מומלץ לרכוש דרכם ועדיף לרכוש את הקוד לאוסף מחנות דיגיטלית אחרת במחיר משמעותית נמוך יותר…

 

ENToQ2I.jpgpRfmjXh.jpg3A7BvLb.jpg

 

ציטוט של RoronoaZoro

GameWatcher: COMMAND AND CONQUER REMASTERED RELEASE DATE, GAMES, 4K, EVERYTHING WE KNOW – Sep 26, 2019

ציטוט

Command and Conquer Remastered Release Date. While we're hopeful we'll see the Command & Conquer Remasters in 2019, the same year that Tiberian Sun is set, series producer Jim Vessella at EA said that they were aiming to release the remasters in 2020, on the series' 25th anniversary.

לכן ע"פ מה שאמר Jim Vessella הם מכוונים שהמשחק יצא ביום השנה לציון 25 שנים לסדרה שזה ב26 לספטמבר 2020 מאחר והמשחק הראשון בסדרה(Command & Conquer) יצא ב26 לספטמבר 1995.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close