מפנקים באיחור: משחקי EA Play זמינים מעתה דרך שירות Xbox Game Pass for PC

שירות ה-Game Pass של מיקרוסופט בתשלום חודשי ממשיך לתפוח ולהשתפר – עם 67 כותרים נוספים מבית EA Games שזמינים מעתה למנויים במחשבים האישיים ללא תוספת עלות

זו הייתה תוספת שהובטחה לנו עוד עבור דצמבר 2020, אך אנחנו נתאפק ולא נתלונן יתר על המידה על העיכוב המוזר הזה – מעכשיו, לא רק בעלי קונסולות Xbox מהדורות המודרניים זכאים ליהנות מגישה אל משחקי שירות ה-EA Play בתוך המינוי שלהם אל שירות ה-Xbox Game Pass, אלא גם אלו שמעדיפים את הגיימינג שלהם על המחשבים האישיים.

שירותי 'שחק ככל יכולתך' בתשלום חודשי קבוע הופכים לפופולריים יותר ויותר במקביל לשירותי סטרימינג של וידאו ומוזיקה (עם הבדל עיקרי בכל שברוב שירותי המשחקים אין צורך לבצע סטרימינג ישיר של התכנים, אלא פשוט להוריד ולהתקין בזמן ובמקום הנוח לכם) – ומתוך כל ההיצע קשה להתווכח עם קביעה כי זה של מיקרוסופט הוא המרשים ביותר, עם מגוון גדול בתשלום תחרותי יחסית ודגש של ענקית הטכנולוגיה על להביא את כל כותריה הבולטים אל השירות במקביל להשקה המסחרית הסטנדרטית שלהם.

תמיד מרגישים מחסור במשחקים איכותיים בספרייה האישית שלכם? זה זמן טוב לשקול ברצינות את שירות הגיימינג החודשי מבית מיקרוסופט

מעכשיו, כל המנויים אל שירות ה-Xbox Game Pass for PC ואל שירות ה-Xbox Game Pass Ultimate יהיו זכאים לגישה אל חלק משמעותי ממשחקי שירות הגיימינג המקביל EA Play ללא תשלום נוסף, במסגרת לשיתוף הפעולה המעניין הזה בין שתי המפיצות הגדולות – 67 כותרים שונים בסך הכל עבור המשתמשים המתבססים על PC, עם שמות גדולים כמו Battlefield, FIFA, Mass Effect, Need for Speed ו-Dragon שמרכיבים את ההיצע עם שלל כותרים מהשנים האחרונות ומעשירים ברגע את המגוון שהיה נאה עוד קודם.

הפעלה של כותרי EA עדיין דורשת התקנה של יישום ה-EA Desktop (בתוספת ליישום ה-Xbox שנדרש עבור גישה אל ה-Game Pass) וגם חשבון פעיל בפלטפורמת ה-Origin – אבל הבשורה היא בכך שלמנויי שירות ה-Game Pass לא תהיה מעתה סיבה משמעותית לשקול מינוי ותשלום בנפרד גם עבור שירות ה-EA Play. צעד קטן ראשון בדרך להתכנסות אפשרית של התחום.

גם Bethesda וגם EA Games מצטרפות אל הממלכה של מותג ה-Xbox – ויש אפילו שמועות על כך שחלק מכותריה של המפיצה המרכזית Ubisoft יתווספו גם הם אל השירות בקרוב

לאחר תוספת של 16 משחקים נוספים (כולל היצירות מהסדרות Doom, Dishonored, Fallout ו-The Elder Scrolls) עם השלמת רכישתה של המפיצה והמפתחת Bethesda, רק לפני שבועות בודדים – שירות Xbox Game Pass for PC מקיף עתה 249 כותרים שונים שהגישה אליהם אינה מוגבלת כאמור, בתמורה למחיר חודשי של החל מ-38 שקלים לשימוש במסגרת המחשבים האישיים בלבד. אלו שירצו גישה אל ספריית משחקים עשירה דומה וגם אל פלטפורמת האונליין Xbox Live Gold יוכלו לבחור במינוי ה-Xbox Game Pass Ultimate הגרנדיוזי בתמורה ל-55 שקלים בחודש, כאשר במיקרוסופט ממשיכים לנסות ולהלהיב צרכנים חדשים עם הצעת חודש נסיון ראשון בתמורה לעלות סמלית של 3.8 שקלים בלבד, שבמהלכה ניתן להחליט על ביטול ההמשכיות ללא התחייבות.

הכותרים הבולטים מבית EA מככבים עתה באתר ה-Game Pass הרשמי – לצד תזכורת על ההצעה המוזלת לחודש של גיימינג בלי גבולות בתמורה לקצת יותר מדולר אחד

משתמשים בשירותי ה-Game Pass כבר עכשיו, שוקלים להתחיל ולהשתמש בהם בקרוב או שעדיין משוכנעים כי מדובר בקונספט עסקי שלא ישרוד לאורך זמן? זה הזמן לשתף בתגובות.