מפיג השעמום האולטימטיבי: חבילת 54 משחקים מבית Square Enix עם הנחת 95 אחוז • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מפיג השעמום האולטימטיבי: חבילת 54 משחקים מבית Square Enix עם הנחת 95 אחוז

בואו ליהנות מאסופת הקלאסיקות של חברת Eidos, עם סדרות כמו Deus Ex, , Just Cause ו-Thief, במחיר חסר תקדים

ראינו הרבה חברות מסחריות שמנסות להרוויח נקודות זכות במסגרת מגיפת הקורונה העולמית והדרישה להישאר בבית ככל הניתן שנולדה בעקבותיה – אך סביר להניח שהמפיצה Square Enix לוקחת את כתר הנדיבות, לפחות בכל אשר נוגע לתחום המשחקים.

החברה היפנית שרכשה את המפיצה הבריטית הוותיקה Eidos וכל מותגיה בשנת 2009 מציעה כעת בחנות של פלטפורמת חבילת גיימינג מקיפה במיוחד, החל מסוף שנות התשעים ועד לשנים האחרונות: 54 כותרים שונים יחד עם עשרות רבות של תכני DLC נוספים, יחד במחיר של 145.21 שקלים שמהווה הנחה של 95 אחוזים ממחיר מדף מקורי מלא של 2,760 (!) שקלים. לא ניתן לקבל חלק ממוצרי החבילה בנפרד באותו מחיר מקוצץ זעיר, אך החדשות הטובות הן שההנחה נשמרת באופן יחסי גם אם כבר יש בספרייה הדיגיטלית שלכם חלק מהכותרים ברשימה – תוכלו להשלים את הסט ולקבל את כל שאר היצירות במחיר נמוך עוד יותר.

Rise of the Tomb Raider

בחבילת ה-Square Enix Eidos Anthology תוכלו למצוא את ארבעת הפרקים של סדרת הפעולה-הרפתקאות The Legacy of Cain (מינוס המשחק המקורי שהזכויות עליו שייכות לחברה אחרת), שלושת משחקי Just Cause הראשונים יחד עם כל התוספות עבורם, כל משחקי ההתגנבות בסדרת Thief עם כל התוספות שלהם, משחקי סדרת הפעולה מהמקורי ועד ל-Rise of the של שנת 2015 (כולל משחקי הספין-אוף), כל משחקי סדרת Deus Ex פרק ל-Mankind Divided של שנת 2016, של משחקי סדרת התפקידים Dungeon Siege, משחק האסטרטגיה הנהדר Supreme Commander 2, משחק הפעולה והפשע בעולם פתוח Sleeping Dogs בגרסתו המשופרת, משחק הפאזלים והחשיבה The Test ורבים אחרים – הכל במחיר ממוצע של פחות משלושה שקלים לכל כותר.

Sleeping Dogs: Definitive Edition

אם אתם תמיד חשים שאין לכם מספיק משחקים להעביר איתם את השעות הפנויות, ואם יש לכם חומרה וותיקה שלא בהכרח יכולה להתמודד עם הלהיטים החדשים והמשוכללים ביותר – כדאי מאוד שתעיפו מבט על הדיל הזה שיוכל לספק פתרון כפול. גיימינג נעים!

Thief (שנת 2014)

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

הכל בשביל לסייע לכם להישאר בבית מבלי להשתגע

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

תגיות
Back to top button
Close
Close