מסכמים שנה: המשחקים החינמיים של דצמבר עבור המנויים בקונסולות ה-Xbox ובקונסולות ה-PlayStation

יש לכם מינוי Xbox Live Gold או PlayStation Plus פעיל, או שיקול להצטרף אל אחד מהם בזמן הקרוב? אלו ההטבות שתקבלו במהלך החודש הנוכחי – ויישארו אתכם לתמיד

הצלחתם להשיג לעצמכם קונסולה מדור החדש בדרך-לא-דרך, או שאתם ממשיכים להתבסס על הדור היוצא ולא מתביישים להודות בכך? זה לא ממש משנה – אם יש לכם מינוי אל שירותי הפרימיום של סוני ושל מיקרוסופט מגיעים לכם משחקים שיהיו שלכם חינם לתמיד, גם בדצמבר.

אלו שנהנים משירותי ה-Xbox Live Gold, גם במסגרת מינוי ה-Xbox Game Pass Ultimate שכולל את השירות המדובר בתוכו, יכולים להוסיף אל הספרייה שלהם כעת את משחק ההרפתקאות והמסתורין The Raven בגרסתו המשופרת, ואת משחק הפעולה בעולם פתוח Saints Row: Gat Out of Hell אשר מהווה את ההשקה האחרונה בסדרה הפופולרית עד כה (לצערנו).

כותרים בשווי רשמי מלא של כמעט 75 דולר ממתינים לכם עד לסוף 2020

החל מה-15 בדצמבר, המנויים יוכלו להוסיף לעצמם גם את משחק הפלטפורמה Bleed 2 ואת משחק ההרפתקאות החביב והמקורי Stacking. חלק מהמוצרים הללו מקורם בדור ה-Xbox 360, חלק הושקו עבור דור ה-Xbox One – וכולם זמינים עבור קונסולות ה-Xbox One וגם עבור קונסולות Xbox Series S/X תודות למנגנוני תאימות לאחור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי דצמבר 2020 של מיקרוסופט

נזכיר כי לנרשמים חדשים יש אפשרות לקבל את מינוי ה-Xbox Live Gold, ביחד עם כל המשחקים החינמיים הנלווים, בתמורה לדולר אחד ויחיד עבור שלושה חודשים – מה שהופך את ההצעה למלהיבה פי כמה

במחנה של סוני, המנויים אל שירות ה-PlayStation Plus יקבלו כמו בדרך גישה חינמית אל מספר קטן יותר של יצירות – אבל כאלו שמוכרות מוערכות יותר בהשוואה למה שמעניקה מיקרוסופט.

משחק הפעולה Worms Rumble, הפרק הטרי בסדרה האלמותית בכיכובן של התולעים החמישית שהושק רק לפני כמה שבועות, משחק האקשן בעולם פתוח Just Cause 4 ומשחק הפעולה הקבוצתי המקוון Rocket Arena מבית EA Games זמינים כולם חינם לצמיתות בחודש הנוכחי, בגרסאות PlayStation 4 שאפילו גם בקונסולות ה-PlayStation 5 תודות לתאימות לאחור שמובנית בה – זאת ביחד עם משחק ההרפתקאות המרענן Bugsnax אשר ממשיך להיות זמין חינם באופן בלעדי לבעלי PS5 (כך שלמעשה ניתן לטעון כי הם בשווייון נקודות, ואף בהובלה, על פני ההיצע החינמי ב-Xbox Live Gold).

שלושה משחקים חינם לתמיד לבעלי קונסולות הדור היוצא – ובונוס בלעדי נוסף שממשיך להיות זמין מהחודש הקודם ועד לתחילת ינואר לאלו שהשיגו את קונסולת העידן החדש

בנוסף למשחקים שמוענקים חינם אין כס, למנויים, נזכיר כי מינוי PlayStation Plus מעניק לבעלי קונסולות PlayStation 5 גם גישה חופשית אל ספריה של 20 כותרים נבחרים מעידן ה-PlayStation 4 שיאפשרו השלמת פערים חיונית עד להתרחבות ההיצע אשר פותח במקור עבור העידן החדש.

לקינוח, בסוני מכריזים על מהלך חביב עבור אלו שאין להם מינוי PlayStation Plus פעיל אבל עשויים לשקול זאת אם יקבלו הצדקה ראויה לכך – אז אם כל המשחקים ללא תוספת תשלום בפסקאות הקודמות לא עשו את העבודה, בעוד כשבועיים (ב-19 וב-20 בדצמבר) לכל המשתמשים תהיה גישה אל כל מצבי המשחק המקוונים בכותרים שברשותם, ללא צורך במינוי עם תשלום חודשי לשם כך.

בואו לשחק חינם ברשת במשך יומיים שלמים, כאשר כל מה שצריך הוא בעלות על כותרים עם מצבי אונליין וחשבון PSN פעיל

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי דצמבר 2020 של סוני