מנקים מדפים לפסח: מבצעי גיימינג ב-Epic Games Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מנקים מדפים לפסח: מבצעי גיימינג ב-Epic Games Store

הפלטפורמה הדיגיטלית פוצחת במבצעי האביב שלה עם הנחות של עד 75 אחוזים מתגי המחיר המלאים – ועם דגש על כותרים שבלעדיים לה

בנוסף למשחקים נהדרים חינם אין כסף, בשבוע הקרוב תוכלו להשיג עוד עשרות כותרים איכותיים מה- Store, חלקם בלעדיים לה באופן זמני או קבוע, במחירים שלא כדאי להתעלם מהם – אז אנחנו שוב כאן על מנת להמליץ לכם על שידרוגים לחג.

משחק הפעולה וההרפתקאות Journey to the Savage Planet, שהושק בינואר 2020 וזכה לציון ביקורות משוקלל של 76 מתוך 100 באתר Metacritic, נהנה מחיתוך של 40 אחוזים ממחירו המלא – 17.99 דולר במקום 29.99 דולר בשאר הימים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Epic Games Store

Journey to the Savage Planet

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

Mechwarrior 5, הפרק העדכני בסדרה האגדית בה תיכנסו אל תוך אימתני וחמוש עד השיניים עם מטרה ברורה לחסל ולהשמיד כל מה שתפגשו בדרך, נהנה גם הוא מקיצוץ צנוע של 20 אחוז במחיר – ונמכר כעת ב-39.99 דולר במקום 49.99 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Epic Games Store

Mechwarrior 5

משחק האסטרטגיה בתורות Phoenix Point, יורש רוחני עבור משחקי XCOM המוקדמים וכותר איכותי ומאתגר בהחלט בזכות עצמו, מוצע במחיר 29.99 דולר במקום מחיר מלא של 39.99 דולר – עם תוספת אפשרית של 22.49 דולר עבור ה-Season Pass שיכלול בסופו של דבר חמש חבילות תוכן שונות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Epic Games Store

Phoenix Point

משחק התפקידים האיכותי (עם ציון ממוצע של 82 מתוך 100 ב-Metacritic) והממכר The Outer Worlds, מבית יוצרי Fallout: New Vegas, מוצע בהנחה של 35 אחוזים עם מחיר 38.99 דולר במקום 59.99 דולר – ובבלעדיות ל- בשלב הזה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Epic Games Store

The Outer Worlds

הגרסה המעודכנת והמשופרת של Ghostbusters, כותר הפעולה שיביא אתכם הכי קרוב שאפשר אל תוך היקום העלילתי של סרטי 'מכסחי השדים' (המקוריים), זמינה בעבור 9.99 דולר – הנחה של 60 אחוזים לעומת מחיר מקורי מלא של 24.99 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Epic Games Store

Ghostbusters: The Video Game Remastered

עשרות משחקים נוספים בהנחות שונות ממתינים לכם בעמוד המרכז את כלל מבצעי האביב – כדאי מאוד לחפש כמה דקות פנויות ולהציץ בהיצע השלם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Epic Games Store

בנוסף, נזכיר כי אלו שאספו בהצלחה קופון הנחה עד סך 10 דולר לקניה ב-Epic Games Store במבצע עליו סיפרנו לכם בסוף השנה שעברה וטרם ניצלו אותו – כדאי שיזדרזו לעשות זאת כעת, משום שתוקפה של ההצעה הזו יפוג תוקף בתחילת חודש מאי. אין לדעת האם מעכשיו ועד לחודש מאי נראה מיזם הוזלות נוסף בחנות זו, על כן כעת זו הזדמנות נהדרת ליהנות מכפל – כל כותר בעל עלות של 14.99 דולר ומעלה יתאים לשימוש בקופון אשר יקצץ את המחיר ב-10 דולר נוספים. גיימינג נעים וחג שמח!

אספתם את ה-Epic Coupon לפני שלושה וחצי חודשים? מעולה – עכשיו זה זמן טוב להזין אותו

תגיות
Back to top button
Close
Close