מיישרים קו: גם קונסולת ה-Xbox One זמינה במחיר מבצע זמני

שבוע לאחר ההכרזה של סוני, גם מיקרוסופט מצטרפת אליה ומכריזה על זמינות סדורה של הקונסולה העדכנית שלה במחיר מוזל לשבועיים הקרובים

קונסולות המשחק ממשיכות להיות אחד המוצרים החמים ביותר לרכישה בעונת קניות זו של סוף שנת 2015, ונראה כי סוני וגם מיקרוסופט מעוניינות מאוד שהמגמה הזאת תימשך גם עכשיו, אחרי שכל הטירוף והבלאגן של בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי התמתנו.

את סוני ראינו מכריזה כבר בשבוע שעבר על כך שחבילות של קונסולת ה-PlayStation 4 עם 500GB של אחסון ומשחק עדכני כלול יעלו 300 דולר בלבד עד לסוף השבוע הבא – ועכשיו זה תורה של מיקרוסופט לאזן את שדה הקרב ולהכריז שגם קונסלות ה-Xbox One שלה, בגירסת 500GB 'סטנדרטית' אך ללא משחק כלול, תהיה זמינה במחיר מוזל של 300 דולר עד ליום שבת, ה-26 בדצמבר 2015.

המחיר המוזל כבר זמין באמאזון ארה"ב, אם כי לצערנו במקרה הספציפי הזמנה ישירה לארץ לא זמינה, והזמנה בשילוח צד ג' מסתמנת כלא ממש משתלמת. למזלנו, המצב באמאזון צרפת קצת יותר חיובי – ושם תוכלו למצוא את הקונסולה בגירסת 500GB בתוספת הכותר Gears of War Ultimate Edition בעבור כ-386 יורו כולל מס ומשלוח לארץ.

xbopc2

בנוסף, ניתן לרכוש את הקונסולה בגירסת 500GB עם המשחק FIFA 16 בעבור כ-397 יורו כולל מס ומשלוח לישראל, את הקונסולה בגירסת 1TB עם המשחק Forza Motorsport 6 בעבור כ-397 יורו, ואת גירסת ה-1TB עם המשחקים Rise of the Tomb Raider ו-Tomb Raider בעבור כ-417 יורו, כשבכל המקרים מדובר בעלויות תחרותיות מאוד לאלו שתמצאו בישראל. קניה מהנה!

מעדיפים PS4 או Xbox One? עכשיו זה הזמן להחליט
מעדיפים PS4 או Xbox One? כנראה שעכשיו זה הזמן להחליט