מבצעים בלעדיים ו-10 דולר במתנה: הסייל הגדול של Epic Games Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מבצעים בלעדיים ו-10 דולר במתנה: הסייל הגדול של Epic Games Store

חנות המשחקים הדיגיטלית ממשיכה להכות בברז החם אחרי החשיפה של מנוע ה-Unreal Engine 5 וההכרזה על החלוקה החופשית של 5

אנו מפצירים בכם פעם נוספת לא להתמהמה, לא לאחר ולקפוץ על ההזדמנות לאסוף את GTA V הנהדר חינם אין כסף בעבור רישום מהיר בחנות ה- Store – ואם אתם כבר שם לכם הזדמנות להצטייד במשחקים נוספים במחירים מפתיעים לטובה, בעיקר תודות לקופון הנחה טרי על סך של 10 דולר ברכישות משחקים בסכום של החל מ-15 דולר.

במסגרת מיזם ה-Epic Mega Sale, החנות הדיגיטלית מבטיחה לנו הנחות של עד 75 אחוזים עבור עשרות משחקים שונים, שחלק מהם בלעדיים כיום לפלטפורמה זו ואינה ניתן לרכישה בפלטפורמות מתחרות כדוגמת .

חברת נמצאת בתנופה רצינית ולא יורדת מהכותרות בימים האחרונים – מכל הסיבות הנכונות

מה שהופך את ההצעות כולן לקורצות ומשתלמות עוד יותר הוא ה-Epic Coupon החדש – קופון הנחה נוספת על סך 10 דולר בו ניתן להשתמש ברכישת כל משחק בעלות של 15 דולר ויותר, כולל כאלו שכבר זכו להנחה במסגרת ה-Mega Sale, כך שאם תמצאו משחק בעלות עדכנית של 15 דולר שימצא חן בעיניכם תוכלו להשיג אותו בשילוב הקופון המדובר במחיר זעיר של 5 דולר בלבד.

Epic מחזירה את קופון ההנחה שלה לסיבוב שני (עם תוקף עד תחילת נובמבר 2020), וכפי שכבר גילינו קודם – הזמן הכי טוב לממש אותו הוא במסגרת מיזמי ההנחות בחנות, ממשק כמו עכשיו, אשר מתקיימים אחת לכמה חודשים

אחת מגולות הכותרת בחנות עתה הוא כותר הפעולה הנהדר Control, שמוצע במחיר התחלתי של 30 דולר – או 20 דולר שהם פחות מ-75 שקלים אם תחליטו לנצל את קופון ההנחה שלכם עבורו. תוספת של 25 דולר תעניק לכם את ה-Season Pass עם צמד הרחבות תוכן עלילתיות עבור המשחק – ובמקרה הזה שימוש בקופון יוריד את המחיר ל-45 דולר, עבור חבילת Control השלמה והמקיפה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Control

גם Borderlands 3 המלהיב, שכבר הספיק לסיים את חוזה הבלעדיות שלו ולנחות בחנות של , יהיה שלכם במחיר חסר תקדים של 20 דולר בלבד עם שימוש בקופון – או במחיר מעולה וחסר תקדים לא פחות של 40 דולר עם שימוש בקופון, עבור מהדורת ה-Super Deluxe שכוללת את ה-Season Pass עם התכנים המוספים הקיימים והעתידיים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Borderlands 3

Assassin's Creed Odyssey מוצע למכירה בעלות בסיס של 19.8 דולר בלבד, ויחד עם הקופון תוכלו להגיע לעלות מצחיקה של 9.8 דולר, או 35 שקלים – ואם תעדיפו את החוויה המלאה תוכלו להשיג גם את מהדורת הזהב עם כלל התוספות העלילתיות במחיר של 23 דולר במסגרת השימוש בקופון, כלומר 85 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

את Assassin's Creed Origins המעולה תוכלו לקבל במחיר מצחיק במיוחד – החל מ-5 דולר בלבד עם שימוש בקופון, ובמחריר של 15 דולר או 55 שקלים עבור מהדורת הזהב עם כל תוספי ה-DLC שנוצרו עבורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

משחק הפעולה-אימה המשובח Metro Exodus, גם הוא אחד מאלו שהיו בלעדיים ל-Epic Store בתחילת דרכם והגיעו בסופו של דבר גם אל לאחר עיכוב קל, יהיה שלכם בעבור 10 דולר לגרסה הבסיסית בעת שימוש בקופון, או במחיר 19.25 דולר לגרסה השלמה יחד עם צמד חבילות התוכן העלילתיות להן זכה המוצר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Metro Exodus

לקינוח, את כותר התפקידים-פעולה המהולל Hades (שעדיין נמצא בפיתוח ולא הושק באופן מלא, למעשה) תוכלו להשיג במחיר של 10 דולר בלבד עם שימוש בקופון – הרבה פחות מהמחיר המומלץ המתוכנן עבורו כאשר יושק באופן רשמי בהמשך השנה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Hades

גיימינג מהנה ומוצלח – ואל תשכחו לעדכן אותנו עם עוד דילים נדירים שלא הזכרנו כאן בכתבה!

תגיות
Back to top button
Close
Close