לא זמן לגיימינג: סוני דוחה את אירוע ה-PlayStation 5 הגדול • HWzone
גיימינג

לא זמן לגיימינג: סוני דוחה את אירוע ה-PlayStation 5 הגדול

המצב המתוח בארצו של הדוד סם והמשך משבר הקורונה הכריעו יחד – מכריזה על דחייה לאירוע שהיה מיועד להתקיים היום, ללא מועד חדש בשלב זה

קונסולות ה- 5 אמורות לנחות בחנויות ברחבי הגלובוס בתוך כחמישה חודשים, אך בינתיים אנחנו עדיין לא יודעים איך המערכות החדשות האללו ייראו או מה יהיה מחירן – וכעת גם האירוע המקוון המיוחד שיכל לספק חלק מהתשובות נדחה בשל האירועים המתפתחים בשבוע האחרון בארצות הברית.

אירוע 'עתיד הגיימינג' (The Future of Gaming) היה מיועד להתחיל היום (חמישי, ה-4 ביוני) בשעה 23:00 לפי שעון ישראל ולחשוף לנו כותרי 5 חדשים, פרטים נוספים על הקונסולה עצמה וגם סרטוני משחקיות רשמיים ראשונים – אבל בסוני החליטו שלא להתעלם מההפגנות רחבות ההיקף שהתפתחו להן ברחבי ארצות הברית וגם מחוץ לה בעקבות אירוע מותו של ג'ורג' פלויד במינסוטה.

עתיד הגיימינג אכן מתקרב, אך הוא יאלץ להמתין עוד קצת

ידוענים רבים ראו לנכון לצאת בהצהרות תמיכה פומביות בעקבות האירוע המצער שעורר מחדש וביתר שאת את המתחים הבין-גזעיים ברחבי העולם, וכך עשו גם חברות רבות ברחבי העולם – ובסוני הכריזו כי הם חשים שעתה זה אינו זמן מוצלח לחגיגות של גיימינג, אלא זמן שמתאים לקולות חשובים יותר להישמע.

שתי הודעות רשמיות של אודות המצב

במקביל, גם יוצרי סדרת הכריזו על השהייה בהשקת עונות מקוונות חדשות עבור הכותרים העדכניים שלהם לעולמות ה-, הקונסולות והמובייל (Modern Warfare, Call of Duty: Warzone ו-Call of Duty: Mobile), וסביר בהחלט להניח כי במידה וחוסר השקט החברתי הזה יתגבר אנחנו נראה עוד שלל אירועים טכנולוגיים נוספים נדחקים קדימה אל זמנים שיהיו שקטים ושלווים מעט יותר.

גם בחשבון הטוויטר הרשמי של המותג לא התעלמו מהסיטואציה שממשיכה להתפתח

נציגים של סוני הצהירו בכמה הזדמנויות שונות כי מגיפת הקורונה לא תדחה את התוכניות להשיק את ה-PlayStation 5 כבר בעונת החגים הנוכחית, אך בהתחשב באתגרים הבלתי צפויים ששנת 2020 ממשיכה להציב בפנינו גם עתה – כנראה ששום דבר הוא לא באמת חקוק בסלע. חושבים שה- Series X וה- 5 יהיו זמינות בנובמבר 2020, או שמעבר להשקה בשנת 2021 הוא פשוט בלתי נמנע? מוזמנים לשתף אותנו בתיאוריות שלכם בתגובות.

גם יוצרי Borderlands 3 דוחים השקה של תכנים חדשים – אף חברה עסקית לא רוצה להיתפס ככזו שמתעלמת מהמצב הגיאופוליטי והחברתי בעולם האמיתי

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close