כל הסרטונים שבהם כדאי לכם לצפות לפני ההשקה של Fallout 4

3 תגובות

המשחק הגדול ביותר של בתסדה מתקרב להשקה, ויחד איתו גם כמה וכמה סרטונים שהמפתחת רוצה שתראו לפני שתקפצו אל תוך בוסטון הווירטואלית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רובכם כנראה כבר מודעים לכך שבעוד פחות משבועיים, ב-10 בנובמבר 2015, יגיע אלינו Fallout 4, אשר מבטיח להיות משחק העולם הפתוח הנרחב והגרנדיוזי ביותר של אחת מהמפתחות המובילות בעולם.


אם כל המידע אודות הכותר אשר זרם אלינו בארבעת החודשים האחרונים עדיין לא שיכנע אתכם (וגם אם כן, בעצם), לבת'סדה יש עוד שלל סרטוני פרסומת רשמיים להציע לכם לצפייה במסגרת ערוץ היוטיוב שלה, שינסו להכניס אתכם אל האווירה והעולם הפוסט-אפוקליפטי של הסדרה.

fltw1

ישנם שבעה סרטוני הסברה קצרים אודות שבעת המאפיינים הבסיסיים של הדמות שלכם במשחק, אשר מרכיבים יחדיו את השם S.P.E.C.I.A.L (והם Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agillity, Luck), סרטוני הסברה קצרים אודות מנגנוני היצירה והשיפור של נשקים, חפצים ומבנים אשר מהווים תוספת חדשה ומדליקה לסדרה – ואפילו טריילר קצר שמשלב CGI עם שחקן וכלב אמיתיים, וינסה להכניס אתכם לאווירה הנדרשת לקראת ההשקה.

אז פנו לכם כשעה מהלו"ז, ובואו לצפות בכל מה שיש ל-Fallout 4 להציע, רגע לפני ההשקה בפועל:

https://www.youtube.com/watch?v=k3IlHBBGCIw

התאהבתם? את Fallout 4 תוכלו לקנות עתה בהנחה של 22 אחוזים ממחירו המומלץ בחנות ה-Green Man Gaming (שמתורגמת למחיר של 46.8 דולר) בשימוש בקוד הקופון 'WINTER-ISCMNG-22PERC'. תהנו!

קישורים נוספים