יישום גיימינג חדש בשטח: בואו לקבל את GTA: San Andreas חינם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשתכתבות נבחרות

יישום גיימינג חדש בשטח: בואו לקבל את GTA: San Andreas חינם

היוצרת של סדרת משחקי הדגולה מאמצת את הטרנד החם החדש בשוק המשחקים – ומשיקה קליינט ייעודי משלה עבור כותריה שאותו היא תרצה שתורידו ותתקינו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם הזדמן לכם לשחק בכותריה השונים של חברת Games (ואם לא, כנראה שאתם לא יכולים לכנות את עצמכם חובבי גיימינג) סביר להניח כי גם הזמן לכם להיתקל במערכת ה-Social Club המוזרה שאותה היא שילבה בתור מנגנון הגנה וזירה חברתית עבורם, החל משנת 2008 ועד היום ועבור כל הפלטפורמות בהם ניתן למצוא את כותריה הן בעולם הנייח והן בעולם המובייל.

מעטים מאוד מחבבים את ה-Social Club, אם לשפוט לפי שלל הדיונים על הנושא ברחבי המרשתת, אך ב-Rockstar אוהבים לעשות את הדברים בדרכם הייחודית ולא נראה כי המנגנון הזה עומד להיעלם בזמן הקרוב – למעשה, כעת החברה המצליחה משיקה עבור בעלי המחשבים האישיים יישום שולחני חדש שילווה את המערכת תחת השם Rockstar Games Launcher.

האם יתכן שהשקה זו, ארבע שנים אחרי המשחק האחרון של שהגיע ל-, היא הכנה להכרזה חדשה כלשהי – כמו למשל עבור Dead Redemption 2 (ו- Dead Redemption הראשון בגרסה מעודכנת)? לא יזיק לפנטז קצת

היישום הטרי ישמש כנקודה מרוכזת ונוחה אחת לקבלת עדכונים עבור משחקיה של Rockstar, שילוב שמירות בענן כך שניתן יהיה להמשיך מאותה הנקודה בכל מערכת בה תשתמשו, רכישת משחקים ותוספות עבורם וכמובן להפעלה של אלו שמותקנים אצלכם. עם זאת, ראוי לציין כי לחברה פחות מעשרה כותרים הזמינים למחשבים האישיים – ותוספת של עוד יישום גיימינג להתקנה ביחד עם אלו של , Epic Games, EA Games, , GOG, Bethesda, שכבר קיימים היא לא בדיוק עסק מבורך לאלה המעוניינים בסדר וארגון מירביים.

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

נותנים לכם את אחד מכותרי העולם הפתוח הטובים ביותר שנוצרו אי פעם ללא תשלום – לא תקחו?

בכדי להביא כמה שיותר משתמשים לאמץ את המיזם החדש והמוזר משהו, במפתחת מציעים את המשחק הנהדר והנודע GTA: San Andreas בתור מתנה חינמית למתקינים, לזמן מוגבל בלבד. סביר להניח כי מדובר בגרסת 2014 המעודכנת של הכותר שלצערנו כוללת הפחתה משמעותית במספר השירים הזמינים בה (בשל ענייני רשיונות וזכויות יוצרים עבור תכנים אלה) – אך זו הטבה חביבה בכל מצב מבחינתנו.

מה דעתכם על Games Launcher? בואו לספר בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close