חלוקת משחק חינם וחבילות גיימינג נהדרות, עכשיו ב-Humble Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

חלוקת משחק חינם וחבילות גיימינג נהדרות, עכשיו ב-Humble Store

יש לכם יממה אחת לחטוף משחק מדליק ללא תשלום אל ספריית ה- שלכם – ועוד כמה ימים לבחון שלוש חבילות משחקים נוספות במחירים מקוצצים

אספתם את GTA 5 מה-Epic Store? אנחנו מקווים מאוד שכן – כי יש לנו המלצה חמה נוספת על משחק חינם שממתין רק לכם.

בחנות ה-Humble Store, מבית מיזם ה-, מחלקים מעכשיו ועד יום ראשון (ה-17 במאי) בשעות הערב את המשחק משנת 2018 העונה לשם Aegis Defenders לכל דורש – חינם לגמרי, במקום במחיר מומלץ רשמי של 20 דולר.

כל מה שנדרש מכם הוא להיכנס אל הקישור, לבצע כמה קליקים – ולקבל מספר סידורי להפעלת הכותר הייחודי המשלב משחקיות של אקשן, פלטפורמה והגנה (Tower Defense) בחשבון ה- שלכם. אל תשכחו לדרוש את המספר הסידורי המדובר למשחק דרך אתר ה-Humble Store ולהוסיף אותו בספריית ה- כמה שיותר מהר – אם לא תממשו את זכותכם בתוך כמה ימים ממועד הבקשה הראשונית ההזדמנות הזו תפוג ולא תהיה זמינה עוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Humble Store

Aegis Defenders

במקביל, אם כבר הגעתם אל אתר המיזם תוכלו לבחון כמה מחבילות המשחקים המוזלות שזמינות בו בימים אלה – כולל חבילת ה-Humble Indie Bundle 21 שחוגגת עשור לחבילת המשחקים הראשונה שהחלה את כל מה שקיים שם כיום.

בעבור תשלום של דולר בודד תקבלו בחבילה זו גישה אל המשחקים Hotline Miami, Dustforce DX ו-Beat Cop, כולם זמינים הן דרך והן בגרסת קובץ התקנה נטול הגנות, גם לחלונות, גם ל-MacOS וגם ללינוקס לבחירתכם.

Beat Cop

בתשלום של 15 דולר תקבלו חבילה שלמה עם שלושת הכותרים מהפסקה הקודמת ועם Moonlighter הממכר, Gato Roboto, Hypnospace Outlaw וגם Starbound, כאשר בעוד שלושה ימים ייחשפו משחקים נוספים שיתווספו אל החבילה הזו ללא תוספת למחיר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ה-Humble Indie Bundle 21

Starbound

חבילת ה-Humble Asmodee Digital Play With Friends Bundle היא הצעה נוספת שתוכל לעניןן את אלו שרוצים ליהנות ממשחקי קופסה מגוונים יחד עם חברים – 11 גרסאות דיגיטליות מקוונות של יצירות פופולריות כדוגמת Carcassonne ו-Scythe, יחד עם שלל תכני DLC נוספים, במחיר כולל של 12 דולר בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ה-ה-Humble Asmodee Digital Play With Friends Bundle

Scythe: Digital Edition

חבילת Humble Sierra the 3rd Bundle מיועדת לחובבי גיימינג אשר נזכרים בערגה בימי הקסם של תחילת שנות התשעים, בהם אותה Sierra הייתה אחת המפיצות החזקות בעסק.

בעבור תשלום של דולר אחד תקבלו את משחק הפעולה המפתיע לטובה TimeShift, משחק הפלטפורמה Velocity 2X, חבילה של ארבעת משחקי ההרפתקה הראשונים בסדרת Police Quest (שמתוכה נולדה בשלב מאוחר יותר סדרת משחקי SWAT) ומשחק ההרפתקה Gabriel Knight 3:Blood of the Sacred, Blood of the Damned.

TimeShift

בעבור תשלום של 12 דולר, כ-43 שקלים, תרחיבו את התמורה שלכם לעשות משחקים שונים – בנוסף לכל הכותרים מהפסקה הקודמת תקבלו גם את משחק התפקידים Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, כל משחקי Quest for Glory, כל משחקי King's Quest, כל משחקי סדרת Space Quest, צמד משחקי ההרפתקה-אימה מסדרת Phantasmagoria, כל משחקי סדרת Gabriel Knight, משחקי הניהול והבנייה Caesar 3 ו-Caesar 4 והמשחקים Shiftlings ו-Geometry Wars 3: Dimensions Evolved.

Geometry Wars 3

אם לפחות חלק מהשמות האלו מצלצלים מוכר ומעלים בכל מהעבר הרחוק – כנראה ששווה לכם לבדוק את ההצעה הזו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ה-Humble Sierra the 3rd Bundle

King's Quest (גרסת 2015)

לקינוח, בשירות מינוי הגיימינג החודשי Humble Choice תמצאו בחודש הנוכחי מבחר שכולל כותרים מעניינים כמו XCOM 2 (יחד עם זוג חבילות DLC), משחק הניהול Jurassic World Evolution (יחד עם חבילת DLC אחת), משחק האסטרטגיה Warhammer 40K: Gladius ועוד – במחיר התחלתי משתלם של 15 דולר או 55 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חבילת ה-Humble Choice החודשית

תגיות
Back to top button
Close
Close