חינמיים ב-Steam: בואו לנסות משחקים חדשים ללא עלות בסוף השבוע

שלושה כותרים מסקרנים ממתינים לכם לתקופת נסיון של מספר ימים ללא עלות וללא התחייבות – בתוספת למקבץ הנחות והוזלות טרי כמובן

לאחר כמה שבועות שקטים ורגועים משהו, החנות של פלטפורמת Steam חוזרת אל מרכז הענייניים עם כמה השקות משחקים בולטות ומעניינות (גרסת ה-Early Access של משחק הפעולה Grounded מבית מיקרוסופט ו-Obsidian, ההשקה המלאה הרשמית של Skater XL והרימייק של כותר הפעולה הסאטירי Destroy All Humans! הן כמה דוגמאות טובות) – ועם שלושה משחקים שזמינים להורדה והתקנה ללא עלות עבור כולם בסוף השבוע הנוכחי שאותם כנראה לא תרצו לפספס.

משחק הפעולה Disintegration נועד להיות הלהיט המרכזי לשנת 2020 של הלייבל Private Division מבית המפיצה Take Two, אך כשל במשימה באופן די פנטסטי למרות הקונספטים המעניינים יחסית שמרכיבים אותו – וזה כנראה מסביר מדוע חודש וחצי אחרי ההשקה המקורית היוצרים מוכנים לספק סוף שבוע חינמי שלם אשר יסייע לחשוף את הכותר לקהל יעד רחב יותר, שגם יוכל לבחור ולבצע רכישה שלו לצמיתות בעבור עלות מופחתת של 113.4 שקלים. תהיו מוכנים לתת לו צ'אנס? יש לכם זמן עד יום שני הקרוב, ה-3 באוגוסט, בשעות הצהריים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Disintegration

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

גם משחק הפעולה המקוון הטרי מבית חברת EA Games שמכוון לקהל צעיר, Rocket Arena, זמין להתנסות חינמית ביומיים הקרובים לאחר השקה רכה יחסית – בעמדה לא פשוטה בה הוא דורש תשלום מראש בתחום בו חלק גדול מהמתחרים מאפשרים לשחקנים להתחיל את דרכם חינם כדרך קבע. למרות העלות התגובות של המתנסים הראשונים הן חיוביות ברובן, ועל כן יתכן שכדאי לכם לתת ליצירה הזו צ'אנס.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Rocket Arena

משחק הפעולה התחרותי Quantum League, אשר מעניק לכם הזדמנות לבצע שינויים במימד הזמן ואף לשתף פעולה עם גרסת העבר של עצמכם, נמצא כעת בתוכנית ה-Early Access (עם תגובות חיוביות למדי) וזמין גם הוא להתנסות ללא עלות עד לשני הקרוב – וכמו כן גם ניתן לקנייה במחיר של 34.99 שקלים בלבד, שמהווה חצי מהמחיר הרשמי המלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Quantum League

מבצעי המשחקים הבולטים בסוף השבוע הנוכחי כוללים בין היתר הנחה של 40 אחוזים עבור כותר הפלטפורמה וה-Metroidvania המוצלח מאוד (עם 95 אחוזי ביקורות חיוביות מ-16,000 דעות שונות) Bloodstained: Symphony of the Night – בתג מחיר של 100.8 שקלים במקום 168 שקלים ברוב הימים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק התפקידים האיזומטרי בעל המראה והסגנון הקלאסיים Tyranny זמין במחירו הנמוך ביותר ב-Steam עד כה, עם עלות של 37.72 שקלים לגרסת הבסיס ועלות של 62.11 שקלים למהדורת הזהב הכוללת חמש חבילות תכני DLC נוספים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

משחק העולם הפתוח האיכותי Sleeping Dogs, במהדורת ה-Definitive Edition השלמה והמלאה שלו, ממשיך לרדת בעקביות במחיר לרמות מגוחכות כמעט – ויהיה שלכם כעת בעברו 10.35 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

חבילת אסטרטגיה איכותית ביותר שכוללת את צמד משחקי סדרת Supreme Commander, יחד עם חבילת ההרחבה Forged Alliance עבור הראשון וחבילת DLC בשם Infinite War Battle Pack עבור השני, נמכרת בעבור 25.04 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Supreme Commander 2

הגרסה המחודשת של משחק הפעולה המצליח מימי ה-PlayStation 2 הצנועים והתמימים, Onimusha: Warlords, זמינה בחצי ממחירה המלא – 42 שקלים במקום 84 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Onimusha: Warlords

את רשימת המבצעים וההנחות השלמה לימים אלה, עם מאות הצעות רלוונטיות אחרות, תוכלו למצוא כמו תמיד בקישור להלן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Steam