חוזרים לעניינים: אלו הן דרישות החומרה של Devil May Cry 5

סדרת כותרי הפעולה המסוגננת והמאתגרת תזכה בקרוב להמשכיות לאחר יותר מעשור של מנוחה – עם צורך להוכיח לכולם שלא איבדה מהייחוד שלו

הימים מתארכים ומתחממים, ואיתם מפשיר גם שוק המשחקים שיספק לנו כמה וכמה השקות גדולות בתקופה הקרובה – אחת מהן היא של היפנית, שתחזיר לחיינו את סדרת Devil May Cry באמצעות פרק חמישי שממשיך את הקו העלילתי המקורי מימיו הראשונים של המותג.


המשחק DmC: Devil May Cry שפותח בידי סטודיו חיצוני בשנת 2013 בתור אתחול נזנח, ו-Devil May Cry 5 יהווה המשך לוגי עבור Devil May Cry 2, כאשר גם הגיבור הראשי המקורי דנטה וגם נרו אשר ערך את הופעת הבכורה שלו במשחק Devil May Cry 4 בשנת 2008 יהוו חלק מהעלילה ומהדמויות עליהן ישלטו השחקנים – זאת לצד דמויות נוספות שיהיו חלק גם ממצב משחק מקוון שיתופי ראשון מסוגו עבור עד שלושה שחקנים אנושיים במקביל.

אם מתעלמים מהגרסה המחודשות של כל משחקי העבר שהושקו לדור הנוכחי – זו הפעם הראשונה בה נראה את מרחיבה את הסדרה האהודה הזו בעשור הנוכחי

המשחק יבוסס על מנוע ה-RE Engine של קאפקום עצמה שהוצג לראשונה ב-Resident Evil 7, עם צוות פנימי של החברה שחלק ממנו השתתף גם בפיתוח פרקים קודמים ועם שאיפה של היוצרים למראה ריאליסטי ככל האפשר של הדמויות, וכמו כן נסיון להציע קצב תצוגה קבוע ואחיד של 60 פריימים בשנייה בכל הפלטפורמות אשר יבטיח משחקיות איכותית וזריזה ששמה דגש על היכולות האישיות של כל משתמש.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


על פי עמוד המשחק ב-Steam, דרישות המערכת של Devil May Cry 5 הן מתונות למדי וכוללות מעבד -4770 מרובע הן בתור דרישת בסיס והן בתור דרישה מומלצת (AMD לא ממש נספרת בידי היוצרים, כך נראה) לצד 8GB של דינאמי ו-35GB פנויים בכונן האחסון – בשילוב עם כרטיס GTX 760 המוגדר כרף בסיסי להרצה ראוי וכרטיס GTX 960 שמוגדר המומלץ, כנראה לרזולוציות של 1080p אך לא מעבר.

צפו למספר דמויות חדשות ומעניינות אשר יהיו חלק מהעלילה – וגם מהמשחקיות, ככל הנראה

נשמע טוב? Devil May Cry 5 מיועד להגיע לקונסולות של ומיקרוסופט ולמחשבים האישיים ב-8 במרץ 2019 – ואנחנו מחזיקים אצבעות לכך שהסדרה הזו תמשיך לפרוח ולהתפתח, במקום להיעלם פעם נוספת לחצי עשור או יותר מזה.