זמן לעוד סיבוב קניות: מבצעים ומשחקים חינם מרחבי הרשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

זמן לעוד סיבוב קניות: מבצעים ומשחקים חינם מרחבי הרשת

בואו לאסוף כותרים שזמינים חינם ב-GOG, ב-Epic Games Store וב- – וגם לבחון הנחות גדולות אחרות בחנויות דיגיטליות נוספות

במידה ואתם לא מסכימים עם ההכרזה של סוני על כך שהמצב העולמי הנוכחי אינו מאפשר התמקדות במשחקים ובגיימינג – נשמח לספר לכם שגם לא פשוטים אלה ממתינות לכם כמה וכמה הצעות שונות שלא כדאי להתעלם מהן, גם בחינם לגמרי וגם במחירים מקוצצים משמעותית.

בחנות ה- הוסיפו צמד כותרים נוספים אל ערימת המשחקים אותם הם מציעים חינם מזה כמה חודשים בתקווה לשכנע כמה שיותר אנשים לצמצם יציאות מחוץ לבית, במסגרת מגיפת הקורונה המשתוללת לה שם בחוץ – הראשון הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת מהעבר הרחוק שעונה לשם War Wind ונראה קצת כמו אחיו האובד של Warcraft 2. מרגישים משועממים? תמיד טוב שיהיו לכם כותרים מוזרים ומסקרנים כאלה אותם תוכלו להפעיל ברגע ולחקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

War Wind. הופתעתם לטובה למרות גילו המתקדם של המשחק? דעו שיש גם את War Wind 2 שתוכלו לרכוש בשקלים בודדים

משחק חינמי שני חדש הוא מודרני הרבה יותר: Ascendant הוא כותר פעולה ו-Roguelike דו-מימדי צבעוני שהושק במקור בשנת 2014, מיועד הן למערכות מבוססות והן למערכות שמבוססות על ומערכות MacOS – וככל הנראה יפעל כהלכה כמעט על כל מערכת מחשב סבירה מהשנים האחרונות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

Ascendant

התחנה הבאה במסע המקוון שלכם תהיה בחנות של חברת , שם יחולק במהלך השבוע הקרוב משחק הבישול והפלטפורמה המשעשע Overcooked, אותו מומלץ במיוחד לשחק יחד עם כמה חברים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Overcooked

יש בבעלותכם מכשיר אנדרואיד? בחנות ה- תוכלו למצוא עוד שלושה משחקים מסקרנים שזמינים בתשלום בימים כתיקונם אז זמינים להורדה ללא תמורה כלל כעת: The Slimeking's Tower בגרסה נטולת פרסומות עם ציון ממוצע של 3.8 מתוך 5 מהגולשים, משחק התפקידים Evertale עם ציון 4.5 מתוך 5 מרשים מאוד בהתבסס על כמות גדולה מאוד של דעות ו-Magibot עם ציון ממוצע של 4.3 מתוך 5. גיימינג נעים!

The Slimeking's Tower – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Google Play Store

Evertale – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Google Play Store

Magibot – לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Google Play Store

Magibot

לאחר שאספתם את המשחקים שיהיו שלכם לתמיד תוכלו לדלג אל , שם ממתינים לכם ארבעה ימים מלאים בהם תוכלו להוריד, להתקין ולשחק בלהיט הפעולה המקוון PlayerUnknown's Battlegrounds (או PUBG) על מנת להבין סוף סוף על מה כל המהומה (מבלי להשקיע 88 שקלים עבור התענוג).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

זמן לנסות את PUBG, אם איכשהו הצלחתם להימנע מכך עד כה

באתר GamersGate תוכלו למצוא בשעות הקרובות צמד חבילות משחקים נהדרות ומשתלמות – טרילוגיית משחקי הפעולה-אימה-הישרדות הנהדרת של סדרת .S.T.A.L.K.E.R במחיר כולל של 35.33 שקלים בלבד, וטרילוגיית משחקי האסטרטגיה המאתגרים בתורות של סדרת The Banner Saga יחד בעבור 65.72 שקלים.

S.T.A.L.K.E.R. Collection – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GamersGate

Banner Saga Trilogy – Deluxe Pack – לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-GamersGate

לקינוח, באתר החנות Fanatical תמצאו חבילה קורצת עם 12 כותרי אינדי שונים, ביניהם כאלו פופולריים ומוצלחים מאוד כדוגמת The Final Station, Bomber Crew, SEUM: Speedrunners from Hell ו-Deadlight, במחיר כולל של 4.79 דולר בלבד – שהם כ-17 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

חבילה מרשימה נוספת תספק לכם חמישה משחקים, יחד עם שלוש חבילות DLC, במחיר של 4.99 דולר בלבד – ורשימת המשחקים כוללת את כותר המירוצים GRID המאותחל משנה שעברה, כותר הקרבות Guilty Gear Xrd Revelator, משחק הפעולה Duke Nuk'em Forever, משחק האסטרטגיה Expeditions: Viking ו-Party Hard 2, שכל אחד מהם שווה יותר מערך החבילה השלם למעשה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

תגיות
Back to top button
Close
Close