המתנקש המתחדש: משחק היטמן חדש יגיע בסוף השנה • HWzone
גיימינג

המתנקש המתחדש: משחק היטמן חדש יגיע בסוף השנה

משחק היטמן שישי נחשף, מבטיח לחזור למקורות ההתגנבות של הסדרה, ויגיע אלינו כבר בדצמבר הקרוב

האם התגעגעתם לאיש חמור הסבר עם הברקוד על העורף? אם כן, יש לנו חדשות טובות מאוד עבורכם – הוא חוזר כבר בעוד מספר חודשים, ועם הבטחה לתקן את כל מה שלא ממש עבד בכותר הקודם, Hitman: Absolution.

הפרק המרכזי השישי בסדרת Hitman ירכב על הטרנד המשונה שרק מתחזק בתחום לאחרונה, ויקרא פשוט Hitman ללא שום תוספת מספר או תת כותרת. מעבר לכך, הכותר החדש מבטיח חזרה לשורשי הסדרה עם דגש חזק מתמיד על שלבי משחק גדולים ופתוחים בהם מספר גדול של אפשרויות פעולה בהתאם לקו המחשבה ולשיטת המשחק הייחודית לכל שחקן ושחקן. זאת בניגוד לשלבים ליניאריים ברובם שראינו ב-Absolution, ושהיוו למעשה את נקודת הביקורת השלישית המרכזית שלו.

כבונוס, במפתחת IO Interactive (שהחזירה לידיה את המושכות לסדרה אותה יצרה לאחר שהפיתוח החל במקור בסטודיו אחר בשם Square Enix Montreal) מצהירים כי הפרק החדש, שיהיה למעשה התחלה טרייה עבור המותג, לא יכלול שום חבילות תוכן מוסף בתשלום או מיקרו-תשלומים בתוך המשחק, בניגוד גמור לגישה שמנחה את רוב הכותרים הגדולים בתעשייה כיום. עם זאת, גירסת ה- 4 של Hitman כן תכלול מספר משימות שלא יהיו זמינות בפלטפורמות האחרות, במסגרת הסכם בלעדיות שכרתה עם המפיצה Square Enix.

הדובדבן שבקצפת הוא שהמשחק החדש עתיד להגיע אל החנויות בעוד זמן קצר יחסית – ב-8 בדצמבר 2015, במידה ולא נצטרך לסבול מדחיות כאלו ואחרות. המשחק יגיע אל המחשבים האישיים ואל קונסולות ה-PlayStation 4 וה-.

אנחנו די מתרגשים, ואתם?

האיש והחליפה חוזר ב"איתחול" לסדרה שמבטיח לחזור ולהתרכז במה שהיא עושה הכי טוב – להיכנס, להתחזות, לחסל ולצאת מבלי שאף אחד שם לב מה קרה

תגיות

2 תגובות

  1. כנראה לגרסאת המחשב תהיה בעיות כרגיל פורט חרא דרופים ולקונסולות הכל מושלם.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close