המחיר הנמוך ביותר עבור FIFA 20: מבצעים חדשים בחנות של EA Games

מיזם המבצעים הנוכחי ב-Origin Store מתמקד בכותרי ספורט – עם כמה הנחות שלא ראינו עד עכשיו

אנחנו מקווים מאוד שכבר ניצלתם את ההטבה הנאה במסגרת מבצעי הקיץ של Steam עליהם סיפרנו לכם לפני כמה ימים – ואם התשובה היא חיובית זה זמן מעולה לעבור לבחון הנחות מעניינות אחרות אשר מוצעות כעת בחנות הדיגיטלית המתחרה מבית EA Games.

החנות של פלטפורמת Origin ערכה כמה וכמה מיזמי הנחות במהלך השבועות האחרונים, כשהחדש שבהם נמצא בעיצומו ממש עכשיו עם דגש על משחקי ספורט ונהיגה עדכניים. ההיצע מצומצם יותר ביחס למבצעים הקודמים, אבל זה ממש לא אומר שאין מציאות קורצות.

הכותרים של EA Games נחתו ב-Steam – אך הרכישה שלהם עדיין משתלמת הרבה יותר ברוב המקרים דרך חנות ה-Origin – כפי שמוכיח היטב מיזם ההוזלות העדכני הזה

FIFA 21 כבר נראה באופק וזמין לרכישה מוקדמת ב-Origin (וב-Steam), אך לעת עתה יש לכם אפשרות להשתדרג עם FIFA 20 במחירים טובים במיוחד: 15 יורו בלבד עבור גרסת הבסיס, 20 יורו עבור ה-Champions Edition עם מספר בונוסים דיגיטליים ו-22.5 יורו עבור המהדורה האולטימטיבית של הכותר הפופולרי – כולם מהווים הנחות של 75 אחוזים בהשוואה למחירים המומלצים המקוריים איתם הושקו לפני פחות משנה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

הדור הבא של FIFA מתקרב במהירות (עם מחירים של בין 60 יורו ל-90 יורו) – אז אולי זה זמן טוב להתחבר אל FIFA 20 ברבע מן המחיר

משחק המירוצים הנהדר Burnout Paradise Remastered זמין פעם נוספת במחיר המינימלי שלו – 5 יורו בלבד במקום 20 יורו, כלומר 20 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Burnout Paradise Remastered

הגרסה השלמה והמלאה של כותר המירוצים Need for Speed: Rivals משנת 2013, יחד עם כל תכני ה-DLC שנוצרו עבורו, נמכר בעבור 12 יורו שהם מעט פחות מ-50 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Need for Speed: Rivals

משחק הפוטבול Madden NFL 20 יהיה שלכם בעבור 18 יורו לגרסה הבסיס, 24 יורו למהדורת ה-Superstar ו-27 יורו למהדורת ה-Ultimate Superstar הנדיבה ביותר בבונוסים הדיגיטליים שהיא מכילה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

מחירי המבצע הספורטיביים של ה-Origin Store יהיו זמינים עד ליום שלישי, ה-14 ביולי – אז הקדישו להם מעט מחשבה ונצלו את הטובים שבהם לפני שהם יתפוגגו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Origin Store