הכירו את החבילות החדשות במיזם ה-Humble Bundle

התחלתם להתגעגע או להשתעמם? הנה עוד רשימה של חבילות גיימינג מעניינות במחירים נמוכים מהן תוכלו ליהנות בימים הקרובים

מיציתם את חבילות המשחקים מ-Fanatical עליהן סיפרנו לכם לפני מספר ימים? אנחנו כאן על מנת לעדכן אתכם על תחליפים איכותיים לא פחות שמוצעים כעת בחנות הדיגיטלית של מיזם ה-Humble Bundle. תהנו!

Humble Tabletop 2Gether Bundle תהיה זמינה רק לעוד מעט פחות מיומיים – אבל תוכל להתאים מאוד לאלו שמחבבים משחקי קופסה מסוגים שונים ומתקשים למצוא הזדמנות להיפגש באופן פיזי עם חברים בכדי לשחק בתקופה האחרונה.

עד שמונה משחקים שונים יחד עם כמה וכמה חבילות DLC יהיו שלכם בתמורה להשקעה של 10 דולר בלבד, או קצת פחות מ-35 שקלים – והרשימה כוללת את הגרסה הדיגיטלית של Ticket to Ride, משחק בשם Splendor, משחק קלפים דיגיטלי המבוסס על העולם של ספרי שר הטבעות ועוד. אל תבזבזו זמן מיותר וקפצו אל הקישור לבחון את ההיצע השלם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Lord of the Rings Adventure Card Game

חובבי סימולטורים ששמים דגש על ריאליזם מירבי יכולים להתמקדם בחבילת Humble Train Sim Expedition Bundle, עם המשחק Train Simulator 2021 ועשרות חבילות DLC עבורו בשווי רשמי של 232 דולר – במסגרת תשלום נמוך הרבה יותר של דולר אחד עד 12 דולר (בתלות בהיקף התוכן שמעניין אתכם).

תשלום של דולר בודד יעניק לכם את חבילת הבסיס של הכותר וחמש חבילות DLC עם תוספות דיגיטליות שונות, תשלום של 5.45 דולר או יותר יוסיף 6 חבילות DLC נוספות ואילו 12 דולר ירחיבו את ההיצע אפילו יותר עם עוד 7 חבילות DLC – שכוללות כולן רכבות וקרונות ממגוון תקופות וסוגים איתן תוכלו לצאת למסע מרגיע מבלי לקום מהכסא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Train Simulator 2021

Humble Plug In Digital Bundle כוללת לא פחות מ-12 כותרים של המפיצה האירופאית הצנועה, מחיר של 10 דולר בלבד – כלומר במחיר ממוצע של פחות משלושה שקלים לכל אחד מהמשחקים שברשימה.

ברשימה ניתן למצוא את משחק מירוצי האופנועים TT Isle of Man ואת משחק מירוצי הראלי WRC 8 FIA World Rally Championship, וכמו כן את משחקי הטקטיקה Dead in Vinland ו-Chroma Squad ואת מסחר הפלטפורמה האיכותי Sundered: Eldritch Edition.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Dead in Vinland

חבילת Humble Tales of Love and Adventure Bundle הטרייה תהיה זמינה למשך כשבועיים מרגע זה, עם עד שמונה משחקים בשווי כולל של כמעט 200 דולר אותם ניתן יהיה להשיג בתמורה לתשלום של 15 דולר בלבד, או 50 שקלים לערך.

בתשלום של דולר בודד ניתן לקבל את חבילת Tales of Monkey Island המלאה עם כל חמשת הפרקים שהופקו לפני קצת יותר מעשור בתור המשך רוחני לסדרת משחקי ההרפתקאות הנודעת של שנות התשעים, ובעבור תשלום נוסף ניתן לקבל גם את המשחק Raventure עם 95 אחוזי ביקורות חיוביות ב-Steam, כל הפרקים של כותר ההרפתקאות Batman מבית Telltale, כותר ההרפתקאות Blacksad: Under the Skin, המשחק Indivisible ועוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילת באתר ה-Humble Bundle

Blacksad: Under the Skin

לקינוח, נותר פחות משבוע לבחון את ההיצע של חודש פברואר במסגרת תוכנית המינוי החודשי Humble Choice ולשקול ברצינות הצטרפות: תשלום בסך של 12 דולר (שנגבה מדי חודש – אם כי תהיה לכם אפשרות לבטל את החברות בכל רגע נתון במידה ותתחרטו) יספק גישה אל 12 כותרים שונים בשווי כולל של יותר מ-200 דולר, כולל כותר התפקידים הייחודי Valkyria Chronicles 4 Complete Edition, כותר האסטרטגיה בחלל Endless Space 2, משחק הפעולה הדו-מימדי המאתגר Valfaris, משחק הפלטפורמה הפיזיקלי החביב Trine 4: The Nightmare Prince, כותר התפקידים בעולם פתוח Outward יחד עם חבילת ההרחבה שלו ועוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחקים השלם של חודש פברואר 2021 ב-Humble Choice