החגיגה נמשכת: 5 משחקים חינם לתמיד מכל רחבי הרשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

החגיגה נמשכת: 5 משחקים חינם לתמיד מכל רחבי הרשת

שלישיית משחקים מתוך החנויות Humble Store, ו- Store ממתינים שתאספו אותם במספר קליקים, מעכשיו ולתמיד

אנחנו שמחים לעדכן אתכם על עוד ועוד הזדמנויות לקבל משחקים שווים מבלי להוציא על זה כסף, ומקווים שהמגמה החביבה הזאת תמשיך איתנו גם אחרי שמגיפת הקורונה תדעך ותיעלם.

המפתחת הבריטית הוותיקה Rebellion מחלקת בימים אלה את כותר האסטרטגיה והניהול הייחודי שלה Evil Genius, שהושק במקור בשנת 2004 והפך למעין להיט קאלט במרוצת השנים (בתור מעין גרסה אלטרנטיבית של משחקי Dungeon Keeper האגדיים) שהצדיק את יצירתו של יורש – Evil Genius 2: World Domination, שמיועד להשקה רשמית מאוחר יותר השנה.

Evil Genius

כל שנדרש לעשות על מנת לקבל קוד להוספת הכותר אל ספריית ה- שלכם הוא לבצע הרשמה חינמית באתר החברה וחיבור של החשבון שלכם בפלטפורמה מבית וואלב אליו – ולאחר מכן תוכלו כבר לראות את היצירה במשתמש האישי שלכם ולהתחיל לנהל את אימפריית הרשע האישית שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההרשמה לקבלת המשחק החינמי באתר המפתחת Rebellion

משחק במתנה זו דרך לגמרי לא רעה להזכיר לאנשים שיש פרק חדש שנמצא בדרכו אל החנויות

בפלטפורמת ה-Humble Bundle/Humble Store מבצעים חלוקה נהדרת משלהם בקטגוריית האסטרטגיה, אם כי בקצה הרעיוני השני שלה – עם הכותר העתידני Ashes of the Singularity: Escalation משנת 2016, שמהווה מעין יורש רוחני למשחקי Supreme Commander ויאפשר לכם לנהל קרבות ענקיים בהיקפם על גבי כוכבי לכת חוצניים. הכותר יועבר חינם אין כסף, בתצורת קוד להפעלה דרך , לכל הרשומים החינמיים לאתר במהלך היומיים הקרובים – אל תפספסו את ההזדמנות המעולה הזו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר באתר ה-Humble Bundle

Ashes of the Singularity: Escalation

ב- Store ממשיכים בטרנד המוכר שלהם גם השבוע, הפעם עם כותר הניהול והחשיבה Death Coming, שמהווה מעין גרסת 8 ביט של סדרת סרטי 'יעד סופי' ומאתגר אתכם למצוא דרכים מקוריות ביותר לאסוף נשמות טועות של בני תמותה תמימים. כל המשתמשים הרשומים לחנות הדיגיטלית יוכלו לאסוף אותו חינם עד ליום חמישי בשבוע הבא (ה-14 במאי), במקום לשלם על כך 7 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר באתר ה-Epic Games Store

Death Coming

משחק נוסף שתרצו לתת לו הזדמנות בימים הקרובים מבלי לשלם על כך הוא כותר ספורט אלטרנטיבי – The Gold Club 2019 שכולל בתוכו את טורניר ה-PGA המוכר ביותר בקטגוריה, זמין להורדה והתקנה נסיונית במשך ששת הימים הקרובים ב-. אהבתם? אפשר גם לרכוש אותו לצמיתות ב-64.5 שקלים, שהם 30 אחוזים בלבד ממחיר מומלץ מלא של 215 שקלים.

חושבים שטייגר וודס הוא עדיין אגדה, למרות כל הצרות בחיים האישיים? סביר להניח כי זה משחק שכדאי לכם להשקיע בו לפחות מעט מהזמן הפנוי שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

The Golf Club 2019 featuring PGA Tour

משחק צנוע נוסף שמוצע חינם לתמיד בימים אלה עונה לשם Showdown Bandit, ומהווה כותר התגנבות-אימה מאת אחד מיוצרי כותר פופולרי אחר בסוגה, Bendy and the Ink Machine.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Showdown Bandit

לקינוח, באתר IndieGala מחלקים כעת למשתמשים הרשומים חינם משחק פלטפורמה מוזר ומשעשע בשם Spoiler Alert, בו אתם מגלמים אביר פלפל צ'ילי שמבצע כל שלב מהסוף להתחלה – והמטרה היא להימנע מיצירת פרדוקסים על ידי ביצוע צעדים שגויים. מוזמנים להתנסות, במידה ואתם מרגישים שכבר נמאס לכם מכל משחק אחר שבבעלותכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-IndieGala

תגיות
Back to top button
Close
Close