הזדמנות אחרונה: משחק ממכר חינם לתמיד ב-Epic Games Store

כותר האקשן-תפקידים Torchlight 2 ממתין לכם בחנות הדיגיטלית רק עד שעות אחר הצהריים מחר – ואז הוא יוחלף בצמד יצירות אינדי מעניינות מהשנים האחרונות

הפינוקים מבית Epic Games ושות' ממשיכים לנחות עלינו מדי יום חמישי באותה השעה ובאותו המקום – וזה זמן מוצלח להזכיר לכם על ההצעה השבועית השווה והקורצת, פחות מיממה לפני שהיא נעלמת ומוחלפת באחרות.

אם עדיין לא עשיתם את זה בששת הימים האחרונים, אנחנו נמליץ בחום ללחוץ על הקישור להלן ולקפוץ אל תוך חנות המשחקים הדיגיטלית הצעירה – בה תמצאו חלוקה חינמית לתמיד של משחק התפקידים Torchlight 2 משנת 2012, פאר היצירה של סטודיו Runic Games לפני שהכל החל להסתבך והוביל בסופו של דבר לסגירה מצערת לפני כשלוש שנים.

גם אם כבר שיחקתם באלטרנטיבה האיכותית הזו לסדרת Diablo, עם עיצוב וגישה שמתאימים לקהל צעיר ולקהל בוגר כאחד, וגם אם עדיין לא – שווה לכם להשקיע כמה שניות מזמנכם ולהוסיף אותה אל ספריית ה-Epic Store שלכם, וגם להמליץ בחום לחבריכם לעשות את אותו הדבר לפני שהזמן אוזל, מחר (יום חמישי, ה-23 ביולי) בשעה 18:00 לפי שעון ישראל. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Torchlight 2

החל ממחר, Torchlight 2 יוחלף בצמד חמד חינמי טרי אחר למשך שבוע ימים – כותר ההרפתקאות המסתורי Tacoma משנת 2017 וכותר אקשן צנוע משנת 2018 שעונה לשם Next Up Hero. אל תשכחו לאסוף גם אותם כמה שיותר מהר, בכדי שלא תשכחו ולא תפספסו את הצ'אנס.

Next Up Hero

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

Tacoma

אם כותר חינמי אחד לא מספיק מרשים עבורכם, איכשהו, תוכלו לנצל את ההזדמנות החגיגית הזו ולאסוף גם את כותרי האסטרטגיה ההיסטוריים Theatre of War ו-Real Warfare 1242 ללא שום תמורה בפלטפורמת ה-IndieGala הצנועה.

Theatre of War – לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-IndieGala

Real Warfare 1242 – לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-IndieGala