האויב שבפנים, בהזדמנות: מבצעי המשחקים של Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

האויב שבפנים, בהזדמנות: מבצעי המשחקים של Steam

בואו לשחק ב-PUBG חינם, להתרשם מהנחות עבור משחקים מסדרת Resident Evil ועוד – בימים הקרובים בלבד בחנות של Steam

עוד סוף שבוע עמוס של דילים בתחום הגיימינג נמצא בעיצומו ואנחנו שוב כאן על מנת לעזור לכם לנצל אותו בצורה הטובה ביותר, עם מינימום בזבוזי זמן וכאבי ראש.

הבשורה המשמעותית ביותר ב-Steam בסוף השבוע הנוכחי, עליה כבר סיפרנו לכם, היא ההזדמנות לנסות את PlayerUnknown's Battlegrounds בחינם לגמרי עד ליום שני הקרוב בשעות אחר הצהריים – וגם לרכוש אותו לצמיתות אם תרצו, במחיר מוזל קורץ של 44.12 שקלים (במקום 88.25 שקלים בימים אחרים) שכנראה עוזר להסביר מדוע הוא נמצא בראש טבלת המבצעים הפופולריים בפלטפורמה של נכון לרגע זה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

אם עדיין לא ניסיתם את PUBG ב-, עכשיו נגמר זמן התירוצים באופן רשמי

כל משחקי המותג Resident Evil (או האויב שבפנים, אם תעדיפו את העגה המקומית) מוצעים בהנחות בסוף השבוע הנוכחי – וזה אומר שאת Resident Evil 7 המופתי תוכלו להשיג בשליש ממחירו המלא, 47.52 שקלים לגרסת הבסיס או 95.52 שקלים למהדורת הזהב יחד עם כל תכני ה-Season Pass הנוספים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Resident Evil 7

גם חבילה המורכבת מ-Resident Evil 5, Resident Evil 4 ו-Resident Evil 6 נמכרת בזול – 72.24 שקלים עבור כל השלוש יחדיו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

שלושה משחקים במחיר של אחד (או אפילו קצת פחות)

את הרימייק המוצלח של Resident Evil 2 מהשנה שעברה תוכלו להשיג פעם נוספת בחצי המחיר – 96 שקלים לגרסת הבסיס או 119.5 שקלים למהדורת ה-Deluxe יחד עם כמה תוספי DLC.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Resident Evil 2, גרסת 2019

חובבי החומרה האדוקים יכולים להתפנק לעצמם עם Building Simulator המצליח, שמאפשר לכם להרכיב באופן דיגיטלי אינספור מערכות משוגעות, במחיר בסיס של 44.37 שקלים שמהווה הוזלה של 40 אחוזים מהמחיר המומלץ הרשמי – ובמחיר 128.07 שקלים ל-Maxed Out Edition עם חמש חבילות DLC שנוצרו עבורו עד כה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Building Simulator

Remnant: From the Ashes, אחד המשחק הכי מפתיעים (לטובה) בשנת 2019, חוגג את השקת חבילת ההרחבה שלו Swamps of Corsus וזמין בהנחות – 89.97 שקלים לחבילת הבסיס או 123.11 שקלים בחבילה יחד עם ההרחבה החדשה המדוברת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Remnant: From the Ashes

משחק הפלטפורמה הנהדר מלפני שנתיים Celeste, עם ממוצע ביקורות משובח שכולל 97 אחוזי תגובות חיוביות בהתבסס על יותר מ-19,000 דעות שונות, נמכר עתה בחצי מחיר – 36.97 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Celeste

חבילה נהדרת לחובבי האסטרטגיה שכוללת את שלושת משחקי סדרת Wargame יחד עם כל תוספות ה-DLC זמינה במחיר של של 53.87 שקלים – וזה כולל חבילה אשר מוסיפה 96 כלים ויחידות שונות מצה"ל אל אחד מאותם משחקים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

Wargame: Ultimate Franchise Pack – צה"ל כבר מחכה לכם בפנים

כמיטב המסורת נמליץ בחום להקדיש כמה דקות למעבר על רשימת המבצעים השלמה בחנות המפורסמת – יתכן בהחלט שיש שם עוד פנינים בהנחה שיתאימו לכן אותן לא הספקנו להזכיר בכתבה זו.

לחצו כאן למעבר אל רשימת המבצעים השלמה ב-Steam

תגיות
Back to top button
Close
Close