adplus-dvertising

גשם של כותרים: המשחקים החינמיים של סוני ומיקרוסופט לחודש מרץ 2021

למנויי שירותי האונליין של קונסולות ה-PlayStation וה-Xbox המודרניות יש עוד סיבה טובה לחגיגה

חודש מרץ הגיע אלינו – וזה אומר שיש לנו סיבה טובה לחזור אל סוני ומיקרוסופט על מנת לגלות כיצד הן מתכננות לפנק את המנויים ל-PlayStation Plus ול-Xbox Live Gold הפעם. זה הזמן שלכם להתעניין ולהכריע מי המנצחת בסיבוב הנוכחי, ואז גם להתחיל ולשחק מבלי לשלם כמובן.

אצל מיקרוסופט, ההיצע החודשי כולל את כותר הפעולה הטקטי Warface: Breakout וכותר היריות הדו-מימדי הקלאסי Metal Slug 3 – הראשון מתקופת ה-Xbox One והשני מתקופת ה-Xbox 360, ושניהם זמינים הן עבור כל גלגולי קונסולות ה-Xbox One והן עבור בעלי קונסולות ה-Xbox Series S/X החדשות תודות לתמיכה לאחור.

Warface: Breakout

אל הצמד הזה מצטרף גם כותר הפלטפורמה Dandara: Trials of Fear Edition שממשיך להיות זמין ללא תשלום נוסף מאמצע החודש הקודם, עד ל-15 במרץ.

החל מה-16 במרץ, צמד כותרים נוספים יצטרפו אל ההיצע – כותר היריות ממבט עליון VALA: Vicious Attack Llama Apocalypse אשר הושק לפני כשלוש שנים, וכותר הניהול והאסטרטגיה Port Royale 3 שמגיע אלינו גם הוא אי-שם מימי ה-Xbox 360.

הצעה של חמישה כותרים בחודש שעבר הביאה לנו תקווה כי זו תהיה נקודת המוצא המשופרת החדשה של השירות – אך החודש נראה כי אנחנו חוזרים לפורמט המוכר של ארבעה כותרים, מתוכם שניים לפחות מגיעים מקטלוג העבר של קונסולות Xbox שאינן מיוצרות יותר

במחנה של סוני, ההיצע העדכני כולל לא פחות משלושה כותרים חינמיים עבור בעלי קונסולות PlayStation 4, מהם יוכלו ליהנות גם בעלי PlayStation 5 באופן מעשי תודות למנגנוני התמיכה לאחור של המערכת: כותר התפקידים והפעולה המפתיע לטובה Remnant: From the Ashes שהושק במקור ב-2019, הרימייק המדובר של Final Fantasy VII שהושק בשנה שעברה וגם כותר הפעולה Farpoint שדורש משקפי PSVR (ומצלמה) בכדי לפעול.

Farpoint – עבור המצויידים במערך ה-VR של סוני, שמותאם לפעולה גם ב-PS4 וגם ב-PS5

שתי תוספות בלעדיות עבור בעלי קונסולת הדור החדש של החברה היפנית יהיו משחק פאזל וחשיבה שנראה נהדר ועונה לשם Maquette (עם ציון ממוצע של 71 מתוך 100 ב-Metacritic, נכון לעכשיו), וכותר הרכבים והמירוצים Destruction AllStars שממשיך את הזמינות החינמית שלו מחודש פברואר.

בעבר סוני הייתה מספקת לנו רק שניים או שלושה כותרים חינמיים בחודש – אבל נראה כי בחברה החליטו להעביר להילוך גבוה עם חמישה כותרים בהם יוכלו לשחק ללא עלות אלו שיש להם קונסולה מהעידן החדש וציוד נלווה מתאים – אך ראוי להבהיר כי גרסת הרימייק של Final Fantasy VII שתשודרג ספציפית עבור ה-PlayStation 5 (והוכרזה רשמית רק לפני ימים בודדים) אינה כלולה כאן.

הבונוס האחרון של סוני הוא חינמי עבור כולם, ללא יוצא מן הכלל ולא צורך במינוי – כותר הפלטפורמה המעולה Ratchet & Clank, הרימייק עבור ה-PlayStation 4 של הפרק הראשון בסדרה שהחלה דרכה בעידן ה-PlayStation 2, זמין להוספה אל הספריות הדיגיטליות של בעלי ה-PS4 ובעלי ה-PS5 עד ל-31 במרץ במסגרת קאמבק של המיזם אשר נועד לדרבן אנשים להישאר קצת יותר בבית.

Ratchet & Clank, מודל 2016

את Ratchet & Clank ניתן להוסיף את החשבון שלכם (דרך ממשק החנות בקונסולה עצמה או דרך אפליקציית ה-PlayStation במובייל) עד ל-31 במרץ, אפילו אם עדיין אין לכם קונסולה מבית סוני אך אתם מתכננים לרכוש אחת כזו בהמשך – ומיזם Play at Home מיועד להמשיך איתנו עד חודש יוני 2021 לפחות, כך שמצפים לנו משחקים חינמיים נוספים בקרוב, עליהם נעדכן אתכם בזריזות המירבית כמובן. תהנו!